2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

زنش ارایش میکنه جلو چشمش با مردای دیگه بگو بخند راه میندازه شوهره هم عینهو ماست😷

من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی آبی ،ولی پی شبنم نمیگردم با خفت و خاری🤠بخشیدمت برو حلالت کردم نیازی نبود کاربریتو ببندی ، برگرد ،حرفاتو باور کردم 🤚
2720
زنش با داشتن دوتا بچه با دوست پسرش فرار کرد بعد دوماه برگشت شوهره هم گفت به خاطر بچه ها میبخشمت .رفت ...

اون بی غیرت نبوده

بیش از حد عاشق بوده اونم از نوع عشق خری😂

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
در آمد نداشته باشه خانومش بره باغ با بقیه رابطه داشته باشه

یاخدا😲😲

واقعا؟

خاک برسرش کنن بی غیرت بی همه چیز

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم

زنش با شورت  تو بغل یک مرد دیک تو دریا عکس گرفت خود شوهره گذاشته پست اینستا 🤪

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊
2714
همینا ک میرن پارتی با زنشون و میشینن با رفقا مشروبو سیگاری و اینا میزنن ....

منم از این مدل مردا خوشم نمیاد...مثلا عکس زناشونا میزارن اونم لختی😐

🍁چالش پاییزی بامداد خمار🍁گروه آبی💙 وزن الان ۷۶....هدف ۶۸..........میشه...چون من میخوام😎

یک آدمی که اول زندگیش زنشومجبوربه چادروپوشیه کردونمیذاشت ازدرخونه بره بیرون وزنه باسختیای زندگیش به پاش موندحالادومیه روحاملست  وآقاخیانت کرده خاک برسرش

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 
دوست پسر زنشو تولدش دعوت کرده😐

یا خدا

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            
2706