1920
1924

ندیدم دور ورم خداروشکر

یه وقتایی یه سری تاپیک ها و کامنت ها رو میخونم با خودم میگم خوب شد نی نی سایت طراحی شد تا اونهایی که عقده و کمبود های درونشونو نمیتونن تو دنیای واقعی پیاده کنن و خریدار ندارن .... اینجا خالی کنن ،حسن بزرگ این قضیه اونجاست که  حداقل اینجوری حالت که داشت  بهم میخورد دگمه اف و میزنی و میری و نفس راحت میکشی و شکر میکنی همچین عقده ای هایی دور ورت نیستن .👌

حرررراج استثنایی خرید باکس

تخفیف ۵۰% شال و روسری

فرصت کلیک تا ۳آذر

ندیدم والا

من یه دی ماهی خوشگل مغرورم 🙈 هیچی تو دنیا برام مهمتر از خونوادم نیست 💚 با احترام وارد تاپیک های خیانت ، مچ گیری و مادر شوهر و خواهر شوهر نمیشم چون دلم میخواد😊متعهد هستم💍 لطفا درخواست خواستگاری برای نزدیکان ندید😁 عزیزی ک داری امضامو میخونی واسه برآورده شدن حاجت خودمو خودت یه صلوات مهمونم میکنی ؟❤
1922

پدرم.

😔😔😔😔

میشه واسه شادی روح "مامانم" و "آبجیم"                  ی صلوات بفرستین❤❤.ممنونم❤❤                       تو تاریخ 99/9/9ی اتفاق خوب واسه من و زندگیم رقم خورد،ی چیزی شبیه معجزه❤..واسه همینه ک اون روز شده بهترین روز عمرم❤ خدایا شکرت❤

داداشم

عضو اکیپ علمی تخلیلی 😉من همون بهووونه سابقم☺.شب خوابیدم صبح بیدار شدم دیدم بدون هیییییییچ دلیلی لغو کاربری شدم😔😔با سابقه سه سال عضویت😣 پس....                       فک نکن که تازه واردم😏😏من خودم شاخ نی نی سایتم😏😏😂
1911

بی غیرت ترین مردی ک دیدم همسایمون بود ک زنش رو ۱ شب از خونه انداخت بیرون

بی شرف حیوان صفت

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 

زنش با داشتن دوتا بچه با دوست پسرش فرار کرد بعد دوماه برگشت شوهره هم گفت به خاطر بچه ها میبخشمت .رفت سر خونه زندگیش وبچه سومم آورد😐

یه"آنه"ی درون دارم.که نمیدونه با تکرار غریبانه ی روزهاش چه غلطی بکنه  
1826
زنش با داشتن دوتا بچه با دوست پسرش فرار کرد بعد دوماه برگشت شوهره هم گفت به خاطر بچه ها میبخشمت .رفت ...

اون بی غیرت نبوده

بیش از حد عاشق بوده اونم از نوع عشق خری😂

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
1918