2733
2734
عنوان

اقایون سایت فقط بیان

561 بازدید | 61 پست

یه پسر دایی دارم وقتی مجردم بودم بهم چشم داشت البته برا ازدواج من رد کردم الان من شوهر کردم و وارم طلاق میگیرم اونم زن داره بچه ام داره الان هر رو  میاد اینجا وقتی میت  من میرم تو اتاق دیروز اومد اس داد من بخاطر تو میام بیا بیرون منم گفتم تو غلط کردی بخاطر من میای من ازتو متنفرم بار اخرت باشه به من اس بدی و بیای اینجا بعدشم به مادرم گفتم بهش تذکر بده دیگه نیاد مادرم شاکی شد گفت تو برگرد سر زندگیت دوباره امروز اومده اس داد بیا بیرون تو اتاق من زنمو بخاطر تو بیرون کردم از ظهر داغونم همش فکر خو کشی تو سرمه میترسم بخاطر من زندگی اون زن از هم بپاشه توروخدا کمکم کنید واسه این گفتم اقایون چون بیشتر همجنس خودشونو میشنلسن به نظر شمااون مرد چه فکری تو سرشه تو رو خدا کمکم کنید

در عالم بی وفا کسی خرم نیست   شادی و نشاط در بنی ادم نیست  آن کس که در این زمانه اورا غم نیست   یا ادم نیست  یا از این عالم نیست      خواهرای خوشکل التماس دعا   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اومدم اقایون سایت رو ببینم😐

میشه جدی باشی

در عالم بی وفا کسی خرم نیست   شادی و نشاط در بنی ادم نیست  آن کس که در این زمانه اورا غم نیست   یا ادم نیست  یا از این عالم نیست      خواهرای خوشکل التماس دعا   
2738
وای تو روخدا یهد خامش نشیا یکی از فامیلای خیلی نزدیکم همین بلا به سرش اومد کم کم خام شد..

ن اصلا

الان خیلی دیره برای این جور سئوالات مغز آدم هنگ میکنه

کار مزخرفی کرده اس داده . به نظر شیطون رفته توی جلدش. البته شما رو ندی بهش میره به نظرم.

انت نار و انا شمعه/ وادری ماطفیک دمعه/خاف تحرگنی حبیبی وننتهی بلایصوت😔

أه چه مرد حال به هم زنیه،مامانت هم باید پشتت باشه و‌با این اقا جدی و محکم برخورد کنه 

خیلی مواظب خودت باش

کاربری۴سالمو ترکوندن😒                             چند ماهه كه  اون كاربريمم برگشته😍حالا منمو اين دوتا صنم عاشقي و باقي عمر😁
الان خیلی دیره برای این جور سئوالات مغز آدم هنگ میکنه کار مزخرفی کرده اس داده . به نظر شیطون رفته ت ...

من اصلا رو نمیدم

من اصلا رو نمیدم

اره کار خوبی میکنین. جواب پیام هاش رو ندین حتی با فحش.تا ترغیب نشه به اس دادن

انت نار و انا شمعه/ وادری ماطفیک دمعه/خاف تحرگنی حبیبی وننتهی بلایصوت😔
اره کار خوبی میکنین. جواب پیام هاش رو ندین حتی با فحش.تا ترغیب نشه به اس دادن

جواب اس ندادم اومدم بیرون از اتلق بهش رودرو جواب دادم بعدش درو باز کردم گفتم برو بیرون

2706