1874
1924
عنوان

این معنیش چی میشه

86 بازدید | 4 پست

یجا خوندم زیبایی اثیری😐😐🍓🍫

والا از هرکی پرسیدم معنیش دقیق چی میشه هیشکی نمیدونه ینی چی؟؟؟؟

دختر آرزوها منم🌻🌸خوشگل خوشگلا منم🌻🌸عشق عشقا منم🌻🌸                 از من خوشت نمیاد 😝🐥😝🤔اشکال ندارع همه ک خوش سلیقه نیستن😎😋           رو سنگ قبرم بنوسین :از حرص حرفایی ک میتونست وسط دعوا بزنه ولی نزد بعدن یادش اومد مُلد🦋🍒🍓                      بعضیا انقد هولن ولشون کنی ب سگ ماده 🐶🐕میگن خانومم 🦄🍫               از نظر شما پتو کشننده ترین صلاح🔨⛏🗡در برابر جن هست👾👽☠👻💀👺👹👿                 ی چیزایی راجع خودم میفهمم ک خودمم نمیدونستم🙂🤗                     بیشتر وقتا پشت جمله ول کن مهم نی ی دل شکستع خوابیدع 💔🖤👌            من شخصن اعتقاد دارم کسی ک بتونع منو تحمل کنه آدم عادی نی :)🙋‍♀️🤞👄                            ۹۹درصد مواقعی ک میگم مهم نی :/فک میکنم ک چجوری دهنش و سرویس کنم💩😼             درسته هر گلی 🌻🌼🌷🌸💮🏵🌹🥀🌺🌷⚘ی بویی داری ولی شما دیگه همرو بو نکن 🐤                       وقتی بعد از مرگ زندگی هست چرا بد از تو نباشه 🐺          قرنطینع ثابت کرد حتا اگ خونه باشی جایی تری باز پولات تموم میشع💣💥                           شروع فعالیت این کاربری 👀99/1/2213

فکر کنم همون زیباییه خیره کننده هست که آدمو اثیر یا مجذوب میکنی

فقط 36 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(گدا ترین عضو نینی سایت.) کاربر(جولییت) و(منوباش) قدیمم😅☹️👏.      پولدارم نیستم ای بابا
 فکر کنم همون زیباییه خیره کننده هست که آدمو اثیر یا مجذوب میکنی

اسیری  یا اثیری😂  نمیدونم

فقط 36 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(گدا ترین عضو نینی سایت.) کاربر(جولییت) و(منوباش) قدیمم😅☹️👏.      پولدارم نیستم ای بابا

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

خوب همین الان جوابشو میدونی؟که چرا میگه دسترسی به اطلاعات کاربرو میگم  اخه منم نمیدونم دلیلش چیه

میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی نصف ثوابشم به تو میرسه اللهم صلی علی محمد وال محمد
1922