2733
2734

منم بریدم چون عشفم رفت با یکی دگ 

عشق ابکی نبود

🖤صاحب اصلی این اکانت فوت شده است🖤اکانت خواهرم بوده با خط هممون اینجا کاربری درست کرده بود.خط دیگه ای نیست که من کاربری برای خودم درست کنم . الانم فوت شده منم گاهی وقتایی که مجبور باشم و سوال داشته باشم با این اکانت میام چون اینو با خط من درست کرده لطفا دیگه سوال نکنید ، ممنونم🙏🏻

اسم دخترم 《دیانا》

❤خوشبختی یعنی ❤:                                                      شیطنت با مادری که خودش هم شیطونه 😉                          👨👧👩              ❤💏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چند وقت باهم بودید؟

سه سال

🖤صاحب اصلی این اکانت فوت شده است🖤اکانت خواهرم بوده با خط هممون اینجا کاربری درست کرده بود.خط دیگه ای نیست که من کاربری برای خودم درست کنم . الانم فوت شده منم گاهی وقتایی که مجبور باشم و سوال داشته باشم با این اکانت میام چون اینو با خط من درست کرده لطفا دیگه سوال نکنید ، ممنونم🙏🏻
2738
سه سال

کسی که بعداز سه سال پا رو احساساتت گذاشت ، به درد زندگی نمیخورد.بهت چیزی جز درد و رنج و ناراحتی نمیداد و تو در نهایت یک زن افسرده ی تشنه ی عشق میشدی.

خداروشکر کن این موقعیت رو داری باز عاشق بشی ،اما این بار یک عشق واقعی دوطرفه.

عاقبت بخیر بشی عزیزم 🌹

کسی که بعداز سه سال پا رو احساساتت گذاشت ، به درد زندگی نمیخورد.بهت چیزی جز درد و رنج و ناراحتی نمید ...

ادم خیلی خوبی بود نمیدوتونم فراموشش کنم

دلیل جداییش پس چی بود؟ تو اشتباهی کردی؟اصلا چند وقته جدا شدین؟

اره عزیزم تقصیر من بود لجباز بودم رو مخ بودم خیلی بهش گیر میدادم و اینکه یسری مشکلات با خانواده م داشت ک باز اگ من سیاست داشتم میتونستم درستش کنم 

من چون تجربه ی اولم بود هیچی نمیدونستم 

انقد اذیتش میکردم انقد اذیت میکردم میگفتم اگه دوسم داره باید تحمل کنه فک میکردم چون خیلی دوسم داره هیچوقت ولم نمیکنه اما بعد سه سال تحملش تموم شد 

الان یساله جدا شدیم

2706