2737
2739
عنوان

چکار کنم دلم خنک شه از دست این پسره

| مشاهده متن کامل بحث + 455 بازدید | 54 پست
با اسی صحبت میکردم ناراحت شد جوابشو دادم شما لطف کن وقتی کسی اینجوری به خودت گفت جواب اونو بده ممنون ...

نه عزیزم ناراحت نشدم❤🤗

خدایا فقط تو رو دارم ،مرسی که هوامو داری ،من تا ابد عاشقتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بگو عه منو باش من فکر میکردم کتابای دانشجوهای پزشکی بتونه جوابگوی یه سوال معمولی باشه گمونم خیلی انتظار داشتم.هر چند تقصیر شما نیست کلا کتابای دانشگاهی بی محتوان.

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀
بگو عه منو باش من فکر میکردم کتابای دانشجوهای پزشکی بتونه جوابگوی یه سوال معمولی باشه گمونم خیلی انت ...

😅😅👍🏻👍🏻👍🏻

2738
خب چه جوری مغروره تومیگی خودشو تواستوریا کوچیک میکنه

مغروره از این جهت که الان اینجوری جواب داد وگرنه هیچیش به دکترا نمیخوره مثلا عکس خودشو گذاشته زیرش از این باکسا که دو تا ایموجی داره باید بزنی رو یکیش گذاشته یکی قلب یکی بوس😐

در این حده🤦🏼‍♀️

اسی یه سوال پرستاری و پزشکی واحد های مشترک دارن ینی یه پرستار پزشکی قبول بشه واحدهایی که قبلاً خونده ...

به نظرم خیلی واحدای کمی رو بشه تطبیق زد اونم بیشتر عمومی ها بقیه اکثرا فرق داره 

در واقع دایرکت جای مشاوره پزشکی نیست کارش درست بوده کاملا 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
2706