2733
2734
عنوان

خانما دلم گرفته بیاین لطفا

664 بازدید | 138 پست

شوهرم هر کار میکنه کارش درست نمیشه 

یه دفعه دستگاه قلطک داشت نچرخید 

کامیونت گرفت بعد یه سال فروخت نشد 

رفت تو آژانس نشد رفت هتل نشد بعد دوسه سال هی کارشو عوض کرد الآنم به خاطر کرونااا بیکار شده یعنی از قبل هم بیکار بود .همش کمک مادر و پدرش خدا خیرشون بده 

الآنم چند ماهه دستگاه بلوکه زنی گرفته کار گرا نمیان کار کنن خودشم نمیتونه کار سنگین انجام بده یا زور بزنه این هم کارش زوری است 

میخام چیزی نذر کنم که یه معجزه بشه کارش راه بیفته حدود سه ماهه کارش راه نمیفته دیگه خسته شدم خودشم امشب گریه میکرد میگف چکار کنم 

میخام امشب ۱۴۰۰۰ ایت الکرسی نذر کنم با کمک شما دوستان بخونیم شاید فرجی یا گشایشی در کارمون بشه 

همه کسایی که شرکت میکنن انشالله خدا حاجت همشون رو حاجت روا کنه 

دیدم اینجا نذر میکنن ونتیجه میگیرن ممنون از همگی 

برات صلوات فرستادم عزیزم

بهترین دکتری که میتونم بهتون معرفی کنم برای مشکلات جنسی دکتر کاظم فروتن هست شک نکنید عالیه و بهترین جراح و دکتر زنان دکتر فرامرز مصباح♥️♥️♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ان شاالله حاجت رواشی سهم من یکی 

❤خوشبختی یعنی ❤:                                                      شیطنت با مادری که خودش هم شیطونه 😉                          👨👧👩              ❤💏
2728

خدا کمکتون کنه عزیزم برکت بده به کارتون

کاربری سابقم اسمش"همونی که همش میترکه"بود😑😑😑دوتا کاربر داشتن به هم فحش های خیییییییلی بد میدادن و دعوا میکردن من نی نی یار شبو تگ کردم اومد خودمو لغو کاربری کرد😒😒😒😒پروفایلمم عکس یه مادر و دختر خوشگل بود دیگ اینسری عکس خودمو گذاشتم ک کسی اسکی نره😖
2738

عزیزم انشالله به حاجت دلت میرسی، من اصلا اهل شرکت توی اینجور ختم های قرانی و نذر نیستم ولی نمیدونم چرا متنتو که خوندم دوست داشتم توی نذر کنارت باشم . یه حس و‌انرژی خیلیی  مثبتی بهم داد نذرت ، مطمئن باش که خیر هستش ،

من پنجاه تا میخونم 💙

من۵تا میخونم عزیزم💖

با آدمایی که دوسشون دارید حرف بزنید....وقتی ناراحتن،وقتی خوشحالن،وقتی عاشقن، وقتی دلخورن و نمیتونن ببخشن،وقتی غصه امونشونو بریده،وقتی اعصابشون خورده....آدمیزاد اگه حرف نزنه باید تنهایی بار درداشو به دوش بکشه، حرف دل آدمارو پیر میکنه، حرف بزنید....عضو گروه رز زرد...وزن شروع:68 ....هدف اول:62....هدف دوم:59....هدف سوم:55...هدف نهایی:50
2706