2726
عنوان

کیا ارایش میکنن زشت میشن

1787 بازدید | 106 پست

چرا خو؟؟

چرا ارایش میکنم یه شکله بدی میشم.شبیه سوسکی میشم که زیر دمپایی داره جون میده.

شوهرم میگه جون مادرت ارایش نکن

کسی که میخواد بره دویدنو یادش بدید .یه لقمه نون پنیرم براش بزارید تو راه ضعف نکنه برگرده.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عکس بدون ارایشتو بذار تا بگم. فوتش چیه

جان مادرجانِ جانِ مادردلبندم,نمیدانی درون سینه ام چه آتشی برپاست,به کدامین حکم من درون آتشی سوزنده افتادم.حال من با دیدن دانه های اشکت که روی گونه های سرخت می لغزد به جنون میرسد.نکند گریه کنی زندگیه من.الان 7سال هست که دیدن روی ماهت ارزوی شبانه روزم شده میدانم دور از من حال تو پریشان است و بدان حال من هم خراب .....انگار از درون سینه ام جگرم را، تکه وجودم را برده اند ..بیا جان مادر بگذار دل سیر در آغوش بگیرمت بدون هیچ ترسی از اینکه مبادا به من پشت کنی ومرا نخواهی ومن  بترسم از گذشته ام جانکم ، عمر مادر همیشه بخند غمگین نباش .اروزیم همیشه خندیدن توست.کاش بگذرد این روزهای تلخ ، زودتر برسد روزی که تا ابد بدون کوچکترین غمی کنارم روچشمانم باشی نازنین پسرکم دلتنگی تاب وتوانم رابریده وراهی ندارم جز انتظار .کاش زنده بمانم وخوشبختیت را ببینم ونگاه پر از شوقت را تماشاگر باشم ...کاش🙏😢
عههه وا شاید اشتباه ارایش میکنی مگ چطور ارایش میکنی؟!

بخدا کاری ک همه میکنن

کسی که میخواد بره دویدنو یادش بدید .یه لقمه نون پنیرم براش بزارید تو راه ضعف نکنه برگرده.

من اگه یه روز دلم بخواد آرایش کنم همیشه که ریمل و لیفت ابرو انجام میدم

خدانکنه یه سایه یا خط چشم بخوام بزنم

قشنگ اون روز کثافت ترین روزه

واسه همین تو عروسیا شبیه سنده گل کلم میشم

2706