2733
2734
عنوان

لطفا راهنماییم کنید

99 بازدید | 10 پست

سلام من 17 سالمه،خواستم بدونم که اگر با یک نفری توی فضای مجازی اشنا بشی و صحبت کنی اما اون طرف دیگه مثل قبل نباشه و میلی به حرف زدن نداشته باشه و طوری رفتار کنه که انگار مقصر نیس و همه چیز طرف مقابله باید چیکار کرد(( رابطه فقط در حد چت کردن و حرف زدنه هیچ ملاقاتی صورت نگرفته))

اگر یه دفعه بلاکش کنم بدون این که چیزی بگم مشکلی پیش میاد؟؟برای من یا اون چون من هم وقتی اینطور رفتار بچگونه ای رو میبینم ازش متنفر میشم

من نمیدونم با اون آقا چطور برخورد کنم که متوجه بشن من هم بلدم دل کندن متاسفانه عیب اینجاست که فکر میکنن من تو همین چند وقت عاشق و کشته مرده ایشونم و وابستشونم نمیتونم دل بکنم درصورتی که دختری هستم که خیلی دیر وابسته میشه

الان بیخبر بلاکش کن کارم اشتباهه؟؟؟!!،حرف زدن هم بارها باهش صحبت کردم با دلیل و منطق اما احساس میکنم متوجه نمیشن در ضمن من نمیتونم خطم رو عوض کنم  لطفا به من کمک کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از همه جا بلاکش کن

نتونستی بلاک کنی هم اصلاااا دیگه جواب نده

پسرم ماه 🌛شب تارم دخترم ستاره ⭐ درخشانم.خدایا ممنون🤲 بخاطر دسته گل هایی 🌹🌹که به امانت سپردی دستم.امیررضا و بارانم دوستتون دارم❤❤❤
2728

یوقت که انلاین نبود بهش بگو مابه درد هم نمیخوریم ومن تصمیم گرفتم به این رابطه پایان بدم لطفا دیگه نه مزاحمم شو نه حتی بهم فکر کن  خداحافظ برای همیشه بلاکش کن 

2738
یوقت که انلاین نبود بهش بگو مابه درد هم نمیخوریم ومن تصمیم گرفتم به این رابطه پایان بدم لطفا دیگه نه ...

همینکارو کردم عزیزم اما باز با خط دیگه اومد من از همین میترسم اولش خوب بود یهو عوض شده فک میکنه من خیلی وابستشم بهش غیر مستقیم مستقبم میگم که تموم نمیفهمه

همینکارو کردم عزیزم اما باز با خط دیگه اومد من از همین میترسم اولش خوب بود یهو عوض شده فک میکنه من خ ...

جوابشو نده تحت هیچ شرایطی  بلاکش کن باهرشماره دیگه ای که اومد اونقدر اینکارو ادامه بده تا خسته بشه