2733
2734
عنوان

زن و شوهر و دعوا و مابقی ماجرا

632 بازدید | 23 پست

تاپیک پربازدید درباره ی کارای خنده دار تو دعواست

برام سوال شد مگر چقدر زن و شوهرا دعوا می کنند.

شما چند وقته ازدواج کردید و چقدر دعوا می کنید

به نظرتون حیف عمر و زندگی نیس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله من اینو دو سال بعد ازدواجم فهمیدم

الان سه ساله هیچچ دعوایی نداشتیم 

مخالفت و ناراحتی چرا ، ولی زود از دل هم درمیاریم

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
2728

وقتی مجردم بودم یا خواهر برادرم و مامان بابام دعوام میشد طبیعیه دوتا آدم کنار هم باشن بالاخره پرشون بهم میپیچه دعوا میشه

گفته بودی که چرا محو تماشای منی، آنچنان مات که حتی مژه بر هم نزنی، مژه برهم نزنم تا که ز دستم نرود، ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی
2738

چرا دعوا ک بالاخره هس ولی ما با لوس بازی و بغل اینا سریع تمومش میکنیم😂مثلا همسرم میگ اصلا بیا بغلم دیگه همه چی تموم میشه 

❥صَنَمهـِ سِپِهْرَمَمـْ❥   ♥️𝐋𝐨𝐯𝐞 𝐮  

سه سال ازدواج. کردم

دعوا نداشتیم تا حالا 

ان شاء الله بشه چهل سال به نوه ام شوهرمو نشون بدم، بگم آقاجونتو میبینی ؟! تاحالا صدامون رو هم بلند نشده... 😍 

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
2706