2733
2734
عنوان

بنظرتون موجودات دیگه ای زندگی میکنند تو این جهان؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 657 بازدید | 60 پست
من عاشق این موضوعاتم تازه یه چیزیم بگم بهت این علمی هستااا میگن که تویی که داری با کلی چیز میز و ...

اره من عاشق کهکشانم .

اره میدونم فاصله نوری چیز عجیبیه . 

سیاه چاله هارو بگو یا خدا 😍😍😍توقف زمان 

میگن دروازه جهان دیگه ن 

یه نفری که خارجی بود و زناکار و شرابخوار بود مرده بود و زنده شده بود تعریف میکرد روحش برده بودن تو اوم سیاه چالها 😟😟😟

صدبار اگر توبه شکستی بازآ. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من عاشق این موضوعاتم تازه یه چیزیم بگم بهت این علمی هستااا میگن که تویی که داری با کلی چیز میز و ...

واقعا چه جاااااااالب

ینی مثلا مریخ بنظرت الان جوری نیست که این فضانوردها دیدند و عکس گرفتن 

دانشمندا میگن زندگی تو زمین هم توسط شهاب سنگ از فضا اولین بار اومده زمین

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
2731
ولی بنظرم بشر قادر به دیدنشون نیست نمیدونم این محقق و فضا نوردا خیلی سیارت رفتن ولی چیزی ندیدن البته ...

ما فقط دور و بر خودمونو رصد کردیم جهان خییییلی بزرگتر از ایناست

شایدم اصلا ابزار های ما قادر به دیدنشون نیست...شاید فضایی ها هم مثل جن برای ما نامریی باشن همه که مثل ما آفریده نشدن که مادی و دیدنی باشن

دارم به اروس ها و فرشته ها فکر میکنم، به راز ماندگاری رنگدانه های ماندنی، به غزل آینده نگرانه، به پناهگاه هنر. و این تنها نامیرایی ست که من و تو در آن شریکیم، لولیتا.
اره من عاشق کهکشانم . اره میدونم فاصله نوری چیز عجیبیه .  سیاه چاله هارو بگو یا خدا 😍😍😍 ...

آره،خیلی جالبن

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️
واقعا چه جاااااااالب ینی مثلا مریخ بنظرت الان جوری نیست که این فضانوردها دیدند و عکس گرفتن 

نه خب مریخ که همین بغله فاصله ای نداره باهامون،منظور من سیارات و کهکشانهای خیلی دوردسته

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️
اره ما دربرابر این جهان بزرگ شاید نوترون و پروتون هم نباشیم خیلی کوچیکیم ولی خدا ما رو خیلی بزرگ کرد ...

چقدر فشنگ گفتی . قربون خدای با اون عظمت بشم که ب ما ذره ها اهمیت داده و حسابمون کرده برای عبادتش و بهمون عشق میورزه 😢😢😢😢بعد ما راحت گناه میکنیم 😭😭😭😭

2738

آره وجود دارن هم از لحاظ علمی ثابت شده هم تو قرآن یه اشاراتی بهش شده....

تی تی:شکوفه                                                         غم میونِ دو تا چشمونِ قشنگت؛لونه کرده....شب توو موهای سیاهت؛خونه کرده....دوتا چشمونِ سیاهت؛مثل شب های منه....سیاهی های دو چشمت؛مثل غم های منه....سیدم.
چقدر فشنگ گفتی . قربون خدای با اون عظمت بشم که ب ما ذره ها اهمیت داده و حسابمون کرده برای عبادتش و ب ...

اره تازه خیلیا دیدم مثلا استوری میزارن یا پست که اگه من خدا بودم دنیارو اینجوری خلق میکردم این کارو میکردم و این کارو نمیکردم...ولی ذهن ما خیلی محدوده واقعا مغرور و ناسپاسیم 

اره تازه خیلیا دیدم مثلا استوری میزارن یا پست که اگه من خدا بودم دنیارو اینجوری خلق میکردم این کارو ...

و حالا ببین خدا چ صبری داره . بلاشبیهه انگار ی مورچه بیاد برات منم منم کنه 🙄

اون که اره ولی شایدم انسان هم باشن توی سیارات دیگه با یه دنیای فراتر یا کمتر از دنیا ما ولی خیلی بای ...

اره خیلی جالبه..واسه همینه خدا گفته تو افرینش من سیر کنید و اندیشه کنید ..بنظرم برای اینکه ایمانمون قوی شه بهترین راهکاره 

2706