2737
2734
عنوان

همه بهم میگن دلقک 😭😭

1153 بازدید | 15 پست

خیلی شوخممممم دوستام ریسه میرن از دستم مدرسهذ2بار تعهد دادم بچه.

تعداد رای : 68
نظرسنجی
شوخ بمونم
25
36%
معمولی شم
36
52%
جدی شم؟
7
10%
رمز موفقیت زندگی رو هنوز پیدا نکردم ولی رمز بدبختی اینه که واسه حرفِ آدمایی که تو زندگیتون هیچ نقشی ندارن خودتونو تغییر بدین

هیچوقت ارزش خودتو پایین نیار

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

زیادی ب کسی رو نده  ک هرکسی راحت مسخرت کنه

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..

لودگی نکن ک دلقک بگن شوخ باش به وقتش ولی بقیه وقتا عادیم باش خود واقعیت باش ولی ارزشتو حفظ کن تو اجتماع 

خوشبختی به کسانی روی می آورد که برای خوشبخت کردن دیگران می کوشند
2738

میدونی هنرمند اونیه که بتونه‌مدیریت کنه زبانش رو

به وقتش شوخی کن

دیدی داره لودگی میشه و بقیه بهت میخندن جمعش کن

سر یه مسائلی جدی باش

راجع به هر چیزی شوخی نکن و اجازه نده باهات سر هر چیزی شوخی کنن

اتفاقا تو یه مواردی جدی باش و مغرور

که حساب کار دستشون بیاد

لودگی با شوخ بودن فرق داره

شوخی بیش از حد لودگی

جدیت زیاد هم خارج از محدوده شخصیتته

اونجوری دیگه خودت نیستی

و یه چیزی بگم بهت

سعی کن تو شوخی هاتم مودب باشی.این خیلی احترامت رو بالا میبره

تو که متاهلی بچه مدرسه ای هستی ؟چن سالته مگه؟

18ام ☹️☹️☹️

رمز موفقیت زندگی رو هنوز پیدا نکردم ولی رمز بدبختی اینه که واسه حرفِ آدمایی که تو زندگیتون هیچ نقشی ندارن خودتونو تغییر بدین
2706