2726
عنوان

ازدواج بدون مراسم عروسی

1816 بازدید | 35 پست

من دارم ازدواج میکنم اگه خدا بخواد

عروسیم نمیگیرم هم بخاطر کرونا هم بخاطر اینکه از فامیل خوشم‌ نمیاد و شوهر آیندم فامیل کم داره اونم میگه بهتره بریم آتلیه عکس بندازیم بعد بریم سر زندگیمون و یکیشم بخاطر اینکه ما عاشق سفریم والا هزینه سفر ماه عسل لاکچری با هزینه عروسی تالار یکیه اگه اشتباه نکنم....

دست خودم نیس دوست ندارم فامیل دعوت کنم‌ مامانم برعکسه میگه عروسی ساده بگیر چون برات خیلی زحمت کشیدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بگیر

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..

خوب کردی عزیزم

تو این کرونا، چه جشنیه که بگیری

با دل خوش بری سر زندگیت انشاالله

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
دوتایی باشه بهتره برید آتلیه من از فیلم عروسیم بدم میاد چون یسری آدم نچسب توشن

منم

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
2706