2733
2734

خیلی از خانم های فامیل ما اینجورین البته مامانم نیس

مثلا زنگش میزنی میگی بیا بریم بیرون میگه وای نه علی جون نیس نمیتونم😑😐تازه عروس نیست ها دوازده ساله ازدواج کرده حالا این یه مثالش هست

حتی یه جوراب هم که بخواد بخره باید با همسرش بره

من مجردم ولی خدایی نمیتونم درک کنم یکی همش چسبیده به شوهرش تا اون نباشه هیچ جا هم نره البته شاید چون مجردم اینجوری میگم نمیدونم 

شما هم اینجوری هستین؟؟

خدایا شکرت❣

من همه جا تنها میرم حتی مهمونی خونه آبجیام.شوهرم همیشه سرکاره.مغازه

خدارو ۱۰۰ هزار مرتبه شکر مادر یه پسر کوچولوی ناز شدم...خدایا انشاالله همه ی منتظرا این حس رو تجربه کنن🤲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شاید شوهرش نمیزاره تنهایی بره🤔 

نه همسرش اینجوری نیس اتفاقا مثلا میان مهمونی شوهرش میخواد بره سرکار به زنه میگه بمون شب میام دنبالت زنه میگه وای نه دیگه تو داری میری منم میرم خونه😑

خدایا شکرت❣
2738

من بعضی وقتا با شوهرم بعضی وقتا بدون ایشون بستگی به جاش و موقعیتش داره مثلا قبل کرونا که دورهمی خانومانه داشتیم تنها میرفتم اما برا خرید نود درصد مواقع با هم بودیم نظرش و سلیقه شو خیلی برام مهمه و شدیدااااا قبولش دارم

چه توقعی دارید اونطوری بشیم که شما میخواین.......ما اونی که خودمون میخواستیم هم نشدیم :)
نه همسرش اینجوری نیس اتفاقا مثلا میان مهمونی شوهرش میخواد بره سرکار به زنه میگه بمون شب میام دنبالت ...

منم در رابطه با خانواده همسرم اینجورم

بدون ایشون نمیرم اونجا

چه توقعی دارید اونطوری بشیم که شما میخواین.......ما اونی که خودمون میخواستیم هم نشدیم :)

اتفاقا  منکه راحتم  میگم بیا اومد اوومد  نیومدم که خودم تنها با دوستام خرزد گردش  مامونی  میدم یا با خانوادم   فقط خونه اقوام شوهرم و مادر شوهرم اینا  بدون شوهرم  نمیرم 

این منم (نامفهوم تر از نقاشیهای داوینچی ،تنها تر از فروغ، بیباک تر از فریدون ،صادق تر از هدایت ،مرتد تر از شاهین )😊

من شوهرم تنهایی رو دوست داره خیلی جاها تنها میرم اما عروسمون مثل کنه چسبیده به داداشم حتی تو جمع که نشستیم داداشم بلند بشه بره با یه مرد صحبت کنه سریع بهش بر میخوره کلا از این بابت یه طوریه