2737
2734
بله من الان دوساله نمیگیرم و کل خانوادمم نمیگیرن! گفتم احتمال خیلی زیاد واسه همه رو قطع کردن! اومد ...

اخبارم مدائم زیرنویس میکنه زمان یازانه گرفتن رو....حالا مگه پولداری فحشه انقد بهت برخورده

بیخیال اصلا خودت را ناراحت نکن توی نی نی سایت فقط میرن توی تاپیک ها واسه مسخره کردن و تیکه انداختن ا ...

من متاسفم و واقعا دلم شکست.جدی میگم.بخدا تپش قلب گرفتم حتی! 

من بقران اگه قصد پز داشتم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
جدی؟ بخدا به ما نمیدن. هیچی  نه یارانه نه معیشتی

خب پیگیری کنیدبرین پلیس +چندبودیادم رفت🤣

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»
2738
مگه من گفتم پولدارم؟ ای بابا  چرا اینطوری میکنی اخه‌ اه

آخه عزیزم یارانه پولدارهاروقطع میکنن توحتی اینم نمیدونستی.  ولی اینامیگن پزدادی

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»
من متاسفم و واقعا دلم شکست.جدی میگم.بخدا تپش قلب گرفتم حتی!  من بقران اگه قصد پز داشتم

عزیزم شاید شما منظورتون اینـچیزهایی که میگید نیست اما زدن همچین تاپیکی بیشتر نشون دهنده این بود که به قضیه یارانه کاملا به دیده حقارت نگاه میکنی و اینکه مدام تکرار میکنی من و کل خاندانمون نمیگیریم ... یکم به کاربرا حق بده که حالت تهاجمی بگیرن 

شبتون خوش

اخبارم مدائم زیرنویس میکنه زمان یازانه گرفتن رو....حالا مگه پولداری فحشه انقد بهت برخورده

پولداری فحش نیست تهمت زدن فحشه

اومدین میگین قصدت پز دادن و فلانه 

اصن مگه من شماهارو میشناسم ک بخام پز بدم؟

مگه بچه دبستانی ام ک پز بدم اخه؟

کی ت  این سایت به این بزرگی کسی دیگه رو میشناسه؟

حالا من بیام بگم پولدارم چی بهم میرسه؟

قبول کنین بد تهمت زدین و بد دل شکوندین

من تپش قلب گرفتم واقعا

گوشیتوببندبروآب سردبزن به صورتت وپشت گوشات تاریلکس کنی 

حق داری والا منم سردردشدم بخدا

امان ازدل سیاه امان 

ازفکرخراب

2706