2726
عنوان

کراش

373 بازدید | 27 پست

سلام دوستان

من رو پسری کراش دارم که از قبل میشناسمش پسر خوبیه

توی اینستاگرام همو دنبال میکنیم

هنوز نمیدونم بهم حس داره یا نه(اخه قبلا ریپلای نمیکرد ولی الان چندوقته مرتب استوریامو ریپلای میکنه ولی خب بحثو زیاد کش نمیده، یکی دوبارم نظر سنجی گذاشتم ازم تعریف کرد)

به نظرتون غیرمستقیم چکار کنم بیاد سمتم

شما ایده ای دارید؟از تجربیاتتون بگید

بگو اگ دوسم داری و نمیگی 

لال بمیری ک

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

متاهلم میتونن کراش داشته باشن؟؟؟

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
نه باوا

خو چرا 

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

باباااا شما کجا با ھم آشنا شدین ؟

عزیزم ,ھمہ چی از استوریای مامانت شروع شد 

😐🙂

خدایا !                                                                    ھمین افتخار مرا بس کہ بندہ ی توام!                          و ھمین عزت مرا بس تو خدای منی!                            خدایا!تو ھمانی کہ من میخواھم!                                مرا ھمان کن کہ تو میخواھی!💚
در حد بازیگر و اینا،فکر کنم بشه😁

خو ھمسرش خیلی اذیت میشہ ک

خدایا !                                                                    ھمین افتخار مرا بس کہ بندہ ی توام!                          و ھمین عزت مرا بس تو خدای منی!                            خدایا!تو ھمانی کہ من میخواھم!                                مرا ھمان کن کہ تو میخواھی!💚
در حد بازیگر و اینا،فکر کنم بشه😁

چرا بازیگر فقط

2706