2737
2734
عنوان

عمه هام بياييد لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 648 بازدید | 37 پست
بقران دارم راست ميگم همين حرفا ماله يه ساعت پيش 

ولشون کن با این توصیفی که تو کردی ازشون تو این تاپیک و قبلیا اطرافیانت یک مشت گاو هستن به خاطرشون خودتو ناراحت نکن کنکور که دادی دور ترین شهر ممکنو بزن از این جماعت دور شو فقط

اگه آخر یه بحث جدی به نام کاربری من که فقط محض شوخی هست متوسل بشی،یه احمق به تمام عیاری  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

١٩ عزيزم وقتي به دنيا اومدم مامانم حدا شده هيچوقت مامانمو نديدم

عمه هات غلط کردن یکم پررو باش عزیزم بهشون رو نده 

چرا نمیری پیش بابات زندگی کنی؟

اگه دوست داشتی یه صلوات مهمونم کن به نیت سلامتی و خوشبختی بچه هام و مامانم 😍😘
2731
نه گلم تك فرزندم

چ دروغی

تاپیک هاتو دیدم   تو یکیش درباره خواهرت گفتی 

درتاریخ99/9/9ضربان قلب دوقلوهامومیشنوم🧒 👩 خدایاشکرت🙏هرکی دوست داشت واسه مادرشدنم صلوات بفرسته 🙏😇🙃
نه گلم تك فرزندم

ان شاالله آهت دامنشونو بگیره....😔

پسرم ماه 🌛شب تارم دخترم ستاره ⭐ درخشانم.خدایا ممنون🤲 بخاطر دسته گل هایی 🌹🌹که به امانت سپردی دستم.امیررضا و بارانم دوستتون دارم❤❤❤
ولشون کن با این توصیفی که تو کردی ازشون تو این تاپیک و قبلیا اطرافیانت یک مشت گاو هستن به خاطرشون خو ...

كنكور ندادم:/

كاربران ني ني سايت مثل خانواده من بجز اونا كسيو ندارم♥️💎
2738

الله اکبر همین الان بلند شو وضو بگیر با همین دل شکسته ات دعای توسل بخون و از خدا کمک بخواه بی شک جواب میگیری، من برا سفید بخت شدنت صلوات فرستادم تو هم با دل شکسته ات دعام کن که به شدت امشب خدا بهت نزدیکه🙏🏻🙏🏻🙏🏻😢😍

من عاشق خودم هستم چون من معجزه ی خدام🥰😄😄😍خانمای عزیزازتون خواهش میکنم برای ارامش دل همه امون،شفای بیماران وعاقبت بخیریمون یه صلوات بفرستید🤗منم از خدا میخام بحق این ایام هرچی تو دلتونه زود زود براورده بشه🙏💐
چ دروغی تاپیک هاتو دیدم   تو یکیش درباره خواهرت گفتی

به عمه هام ميگم خواهر به اسم خواهر صداشون ميزنم بخدا

الله اکبر همین الان بلند شو وضو بگیر با همین دل شکسته ات دعای توسل بخون و از خدا کمک بخواه بی شک جوا ...

از فردا ديگ نمار ميخونم 

منم واست دعا كردم

به عمه هام ميگم خواهر به اسم خواهر صداشون ميزنم بخدا

وااااا بسم الله 😏😏😏😏😏😏

درتاریخ99/9/9ضربان قلب دوقلوهامومیشنوم🧒 👩 خدایاشکرت🙏هرکی دوست داشت واسه مادرشدنم صلوات بفرسته 🙏😇🙃
2706