2733
2734
عنوان

من خیلی به پسرم محبت میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2115 بازدید | 80 پست
خوشابحالت اسی جون..من دخترم ۲ونیم سالشه تا یذره محبت میبینه انقدر لوس میشه که دیگه جرات نداریم بهش ب ...

عزیزم مقتضای سنشه،

دخترمنم اینجوربود کلافمون میکرد لوس میشد.ولی الان نه محبتوبا محبت جواب میده

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰
خب عزیزم شما میگی ب خودت خیلی وابستس دوروز دیگ خواه یا ناخواه خانومش اذیت میش من الان شوهرم خیلی واب ...

وابسته که نه  دلبسته است جانم فرق دارن باهمدیگه 

اتفاقا استقلال فکری بالایی داره

خدای بزرگ میدونم همیشه حاضر و ناظری اما غفلت های گهگاه منو ندیده بگیر و خودت هوامو داشته باش .وامیدوارم کمکم کنی تو دلیلم رو صحیح و سالم بغل بگیرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همه عروسا ریختن سرت دلم برات سوخت هنوز مادرشوهر نشدی چقد مخالف پیدا کردی🤣🤣🤣 شاید پسرش قصد ازدواج ...

😂😂😂😂😂

خدای بزرگ میدونم همیشه حاضر و ناظری اما غفلت های گهگاه منو ندیده بگیر و خودت هوامو داشته باش .وامیدوارم کمکم کنی تو دلیلم رو صحیح و سالم بغل بگیرم
2731

من هم پسرم بیشتر از شوهرم حواسش بهم هست،کلا پسر بچه ها مامانی هستن

چه کسی میداند؟   که تو در پیله تنهایی خود، تنهایی؟                 که تو در حسرت یک روزنه در فردایی؟                                                     پیله ات را بگشا،                                                                  تو به اندازه ی پروانه شدن زیبایی ....💗
منم پسرم همین طور بود اگه مریض میشدم خودم سرحال باید میگرفتم چون گریه میکرد .....اما الان ۱۲ سالش شد ...

منم به خاطر آینده زیاد باهاش صمیمی شدم که توی آینده نا معلوم بتونم بفهمم چیکار میکنه چون دوره زمونه عوض و عوضی شده 

2738

منو دخترمم  وابستگی شدید داشتیم

من حس کردم برا  ایندش خوب نیس 

یه  بچه دیگم اوردم

از وابستگی  دخترم  دست بکشم 

بحدی وابستگی داشتم که میگفتم مدرسه  نره  خودم  یادش بدم

الان که مشغول  نوزادمم  یکم  دخترم ازاد تر شده  مستقل شده

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
اونوقت پسرمن طرفه باباشه هرچی اون بگه تایید میکنه وقتی شوهرم میگه مثلا این درسته سریع میگه آره نویدد ...

پسر منم قبلنها طرف باباش بود چون من واسه خاطر تربیتش امر و نهی بهش میکردم کمی از من فاصله میگرفت بعداز مدتی به خودم اومدم و گفتم هنوز واسه ادب کردنش فرصت دارم وبهترین کار اینه که بچه باهام دوست بشه 

خوشابحالت اسی جون..من دخترم ۲ونیم سالشه تا یذره محبت میبینه انقدر لوس میشه که دیگه جرات نداریم بهش ب ...

سنش کمه خب بزرگتر بشه بیشتر میفهمه .

پسرم  واسه دیگران هم مهربونه ها مثلا کسی بگه من از این لباس ندارم خوش به حال تو میگه ببرش من نمیخوامش اصلا حتی واسه اسباب بازیاش هم همینطوره

منم به خاطر آینده زیاد باهاش صمیمی شدم که توی آینده نا معلوم بتونم بفهمم چیکار میکنه چون دوره زمونه ...

رابطه مون خیلی خوب بود ولی بچه دوم اومد و بزرگتر شده احساسات و اخلاقش هی عوض میشه یه جور نمی مونن ..ولی در کل هر مشکلی داشته باشه یا ناراحتی بهم میگه ...ولی اوت وابسته بودن ومحبتش از بین رفته .نمیزاره بوسش کنم بدش میادد ..😔

چی بگم  مثلا روزی چند بار بغلش میکنم و تو چشماش نگاه میکنم و بهش میگم خدا منو خیلی دوست داشته ...

عزیززززززم❤❤❤❤کاش پسر منم بزرگ شه هوامو داشته باشه

تی تی:شکوفه                                                         غم میونِ دو تا چشمونِ قشنگت؛لونه کرده....شب توو موهای سیاهت؛خونه کرده....دوتا چشمونِ سیاهت؛مثل شب های منه....سیاهی های دو چشمت؛مثل غم های منه....سیدم.
2706