2733
2734
عنوان

من خیلی به پسرم محبت میکنم

2115 بازدید | 80 پست

خیلی هم دوسش دارم و اونم خیلی دوسم داره شدیدا هوامو داره طوریه که حواسش حتی به مقدار غذا خوردن و کم خوردنم هست وسریعا صداش در میاد که مامان پس تو چی؟

میره سراغ کیفم ببینه پولاش کم شده از باباش پول میگیره میزاره توش 

یه آدامس بخواد بزاره دهنش ببینه من ندارم میگه باید نصفش کنی تو هم بخوری 

کسی ازش بپرسه بهترین رفیقت کیه ؟ میگه مامانم 

بگن کیو دوست داری فقط مامانم 

میگم نکنه این مقدار محبت براش خوب نباشه 

نظر شما چیه؟

خدای بزرگ میدونم همیشه حاضر و ناظری اما غفلت های گهگاه منو ندیده بگیر و خودت هوامو داشته باش .وامیدوارم کمکم کنی تو دلیلم رو صحیح و سالم بغل بگیرم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چند سالشه؟معلومه که خیلی خوبه سیراب محبته بچه

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 
2738

چرا بد باشه محبت زیادی وقتی قدرت تصمیم و انتخاب منطقی و عاقلانه رو از بچت بگیره و بچه یه اوم ناتوان و لوس باشه بده

اسم کاربریم ربطی به زایمان طبیعی نداره .انقد نپرسید 😅😅😅 یک وسیله جراحی دندونه 🙄🙄🙄🙄🙄
واس زنش خوب نی😂

😂😂😂😂 قربونش برم  یعنی اون روز رو میبینم 

خدای بزرگ میدونم همیشه حاضر و ناظری اما غفلت های گهگاه منو ندیده بگیر و خودت هوامو داشته باش .وامیدوارم کمکم کنی تو دلیلم رو صحیح و سالم بغل بگیرم

خیلی خوبه ،فقط وقتی بزرگتر شد باید ازین محبت استفاده کنی بگی بهش چکارایی برای عروست بکنه

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
2706