2737
2734
عنوان

روانشناس بهتره یا روانپزشک؟

1842 بازدید | 48 پست

برای یه وسواس فکری که دو سه ساله همه‌ی ذهنمو درگیر کرده و فکر کنم به افسردگی کشوندتم پیش کدوم برم؟ خودم میدونم یه موضوع خیلی مسخره‌ایه ولی واقعا نمیدونم چجوری از شرش خلاص بشم، همش دلم میخواد بخوابم که بهش فکر نکنم

روان‌شناس

(((((📚🪞🤍روان شناس هستم🫂👩‍⚕️🦋))))) به دوستان نی نی سایت مشاوره داده میشود😉😍 بالاخره بعد از بیشتر از دو سال انتظار به ارزوم رسیدم خدایا صد هزار بار شکرت ۱۴ محرم . اول شهریور بی بی چک و ازمایشم مثبت شد خدایا به حق حسین نی نی ام سالم و سلامت بیاد بغلم و انشالله همه ی منتظرا صاحب اولاد شن دعا کنید لطفا سالم و سلامت دنیا اومدن نی نی ام 😍🥰 💚♡سخت معتقدم به جمله ی توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتما♡💚زندگی باید کرد... و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت غصه هم میگذرد پس به تن لحظه ی خود جامه اندوه مپوشان هرگز 😢🚫همیشه با خدا معامله کن اینجوری هم قشنگ تره و هم ارامشت بیشتره هر کاری میکنی نیتت خدایی باشه نه به خاطر آدما💋❤خدایا خودت بساز تو بسازی قشنگ تره

وسواس فکری تا ۹۰ درصد با دارو خوب میشه،از منی که ۸ ساله تحت درمانم بشنو،فقط روانپزشک

حالا که اومدی امضامو بخونی میشه برای بهبودی بیماریم دعا کنی؟هشت ساله درگیرشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

روانشناس بهتون مشاوره میده،روانپزشک برای درمان دارویی هست. به نظرم اول برید روانشناس اگر جدیتر باشه و با مشاوره و روان درمانی قابل حل نباشه،باید برید روانپزشک

یک ساعت بعد از اینکه خاکمون میکنن،مردم سر میز ناهار به فکر این هستن که نوشابه زرد بخورن یا مشکی .این جا مینویسم که همیشه یادم بمونه:کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود خر کیه..‌...هر کی گفت با قانون جذب به همه خواسته هات میرسی،دست و پاشو ببند بندازش تو استخر بگو با قانون جذب بازشون کن😒
وسواس فکری تا ۹۰ درصد با دارو خوب میشه،از منی که ۸ ساله تحت درمانم بشنو،فقط روانپزشک

وااای راست میگی من وسواس فکری داشتم البته مال من یک موضوع نبود همیشه همه چی به مغزم هجوم میآورد...من اصلا زیر بار نمی‌رفتم که مریضم همش فکر میکردم مشکلم رفتاریع....همش مشاور میرفتم تا آخرین بار که بهم توصیه کردن برم روانپزشک دارو گرفتم خدا می‌دونه که یهو چه فشاری از ذهنم برداشته شد...دکتر گفت وسواس به خاطر کمبود یک هورمونه...دارو رو که میدن این هورمون در مغز ترشح میشه

مدام باید دارو مصرف کرد؟

شاید اون موردی که شما دارید احتیاج به درمان دارویی نداشته باشه من نمیدونم وسواس شما سر چی هست اما من تقریبا نسبت به همه چی وسواس داشتم....قبض آب پرداخت شده؟ گاز اصلی بسته اس؟ صدای مامانم انگار ناراحت بود....امشب همسرم چرا حرف نزد...دوستم راجع من چی فکر میکنه؟ چرا فلانی اینو گفت اونجور نگاهم کرد...بعد هم هر روز به همه اطرافیانم زنگ میزدم و اصرار میکردن مشکلاتشان رو به من بگن تا حل کنم...چون فکر میکردم حتما یک چیزی هست که از من پنهان میکنن و آزرده شوند میکنه

2706