2726
عنوان

سلااااام

| مشاهده متن کامل بحث + 1189 بازدید | 358 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
۱۸ عزیزدلم

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    
عزیزمممم چرا نا امید شدی 🙁 یعنی انقدر بهم نمیخورد 😂 خودتون چند سالتونه

نا امید نه ناراحت شدم دختری همسن من اینقدر اذییت شده 

ما هم سن همیم

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    
نا امید نه ناراحت شدم دختری همسن من اینقدر اذییت شده  ما هم سن همیم

الهی عزیزمممم چه عجب یکی که هم سنمه تو سایت دیدم😍

هر کی یه جور سختی داشته عزیزم حتما توام تو زندگی یه سختی هایی داشتی و ازشون تجربه کسب کردی که من اون تجربه هارو ندارم ولی خدایی به کدوم از دوستات حتی اگر خوب طرفو میشناسی اعتماد نکن اصلا اعتماد نکن من اینایی که گفتم یکیشون دوست خانوادگی ما بودن این بلا رو سرم دروردن ازم فیلم گرفت تو عروسی خواهرش ... بخاطر همین میگم حتی اگر شناخت کامل هم داری اعتماد نکن اگرم دوست پسر داری به هیچ کدوم دل نبند نزار با احساساتت بازی بشه 

درست بود عزیزم     مرسی

جدی میگی الحمدالله😂🙏😁

(خوشبختیم وقتی تکمیل شد ک تواومدی توزندگیم بهترین همسردنیا) 💕💋عاشقتونم همسرم پسرم خونوادام برای سلامتیشون ی صلوات میدید عزیزان🙏
آره عزیزم متاهلم

ی خانوم بااستعاد عاشق اینی ک خونتو باسلیفه خودت بچینی خوش سلیقه ای کلا اخلاقت باهمسرت خوبه اما خودت فکر میکنی کم میزاری براش همسرارومی داری بددهنی نداره شکر خدا اما خوب بعضی اوقات حس میکنی همسرت نصبت بهت سرد شذه اما ی مدت ک میگذره میبینی نه اینجوری نیست دلیل اصلیه دعواهاتونم فکرایی هست ک بعضی اوقات میاد توسرت واذیتت میکنه من حس ششم ندارم خراب بود ببخش عزیز من 

(خوشبختیم وقتی تکمیل شد ک تواومدی توزندگیم بهترین همسردنیا) 💕💋عاشقتونم همسرم پسرم خونوادام برای سلامتیشون ی صلوات میدید عزیزان🙏
الهی عزیزمممم چه عجب یکی که هم سنمه تو سایت دیدم😍 هر کی یه جور سختی داشته عزیزم حتما توام تو زندگی ...

این اره حرفت کاملا درسته من یه دوست صمیمی داشتم که با اونم جداشدم چون خیلی حسودی میکرد د...

وعجب ادم بدی بوده فیلم برای چی گرفت     

نه من یه دوست پسر دارم چهارساله باهاش هستم دقیقا برعکس بهش دلبستم    تاحالا هیچوقت منو ناراحت نکرد خداروشکر   

درسته ادما چه زن چه مرد با احساس بازی میکنن اما همه اینطوری نیستن هستن ادمای غیرتی و ادم واقعی

مجردی عزیزم ؟

اره    

2706