2410
2553
عنوان

کاش میشد فراموشش کنم🖤

| مشاهده متن کامل بحث + 645 بازدید | 33 پست
پس داغتون تازست😔صبور باش،میگذره مطمئن باش🥰 الان جاش عالیه اونجا... اون باید نگران ما آدما تو این ...

آره همه اینو میگن😔🖤

داداش قشنگم تو ۱۷ سالگی تصادف کرد و شب تولدش آسمونی شد و ما رو با کلی دلتنگی تنها گذاشت واسه شادی روحش صلوات میفرستی؟💜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا رحمتش کنه 

اگر مامانم بود الان می‌گفت غم مرگ برادر را برادر مرده میداند 😭😭😭😭

فقط امیدوارم خدا به دلتون صبر بده 😭😭😭

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
2720
تصادف    

خدا بیامرزه روحش شاد😐.

تی تی:شکوفه                                                         غم میونِ دو تا چشمونِ قشنگت؛لونه کرده....شب توو موهای سیاهت؛خونه کرده....دوتا چشمونِ سیاهت؛مثل شب های منه....سیاهی های دو چشمت؛مثل غم های منه....سیدم.
2714
روحش شاد من وقتی می بینم یک جوونی به هر علت فوت کرده این قدر ناراحت میشم    

عزیزم  

داداش قشنگم تو ۱۷ سالگی تصادف کرد و شب تولدش آسمونی شد و ما رو با کلی دلتنگی تنها گذاشت واسه شادی روحش صلوات میفرستی؟💜
سخت ترین وتلخترین اتفاق تو دنیامرگ برادره من بعداز۶سال هنوزبااین قضیه کنارنیومدم ..روح برادرتون شادخ ...

امضات😭

همش جلو چشمامه 

لباساش رفت

بدنش رفت

ولی یادش نمیره هیچوقت

خدا رحمتش کنه  اگر مامانم بود الان می‌گفت غم مرگ برادر را برادر مرده میداند 😭😭😭😭 فقط امید ...

الهی غم نبینی عزیزم💕

الهی بمیرم.منم داداشم و ازدست دادم تو تصادف😔

خدانکنه😔

خدا صبرمون بده خیلی تلخه🖤

عزیزم صبورباش بافکروخیال وگریه هیچی درست نمیشه براش دعاکن به نیکی ازش یادکن انشالله که روحش درآرامش ...

بعضی شبا خیلی بیقرارش میشم 

دیگه بعید میدونم بتونم از ته دلم بخندم

2706