2737
2734

به دوران دبیرستان و میچسبیدم به درس و پایه سازی برای کنکور چون با همون کتابا آدم میتونه شغل آینده و افرادی رو که قراره بعدا باهاشون برخورد داشته باشه رو خودش ((تعیین)) کنه

🤵 کاربر آقا 💔 ندونستم ای بی خبر ز دلم که بی اعتباره وفای تو هم 💔
به زمانی ک شکل نگرفته بودم و اااصلا از بقیه جلو نمیزدم ک بخوام تبدیل به ادم بشمو دنیا بیام همون اخرا ...

😓😓😓

خدایا چُنان کن سرانجام کار که تو خشنود باشی و ما رستگار👐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😅😅😅مگه خاطره داری تو اون زمانا😅

مگه باید حتما خاطره داشته باشم😅

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
2731
به دوران دبیرستان و میچسبیدم به درس و پایه سازی برای کنکور چون با همون کتابا آدم میتونه شغل آینده و ...

موافقم

2738

میرفتم تابستون دو سال پیش مامانم گفت میرم دیدن مامان بزرگ توهم بیا بعد چند ماه گفتم حوصله ندارم هفته دیگه میرم. اون هفته دیگه هیچ وقت نرسید😞🙁😭😭

خدایا بر زبان ما "شکر" را جایگزین "ناله و غرغر" بفرما
اخی عزیزم روحشون شاد و یادشون گرامی

مرسی عزیزم خدا رفتگان شمارم بیامرزه،الان که باردارم خیلی به بودنش نیازدارم جای خالیش همیشه جلو چشممه

🧡 من از اعضای بامداد خمارم😍قد ۱۷۴ وزن اولیه ۸۲ وزن هدف تا عید انشالله 💃💣💣💣💣 ۷۰💣💣💣💣🧡
میرفتم تابستون دو سال پیش مامانم گفت میرم دیدن مامان بزرگ توهم بیا بعد چند ماه گفتم حوصله ندارم هفته ...

همیشه خیلی زود دیر میشه

مرسی عزیزم خدا رفتگان شمارم بیامرزه،الان که باردارم خیلی به بودنش نیازدارم جای خالیش همیشه جلو چشممه

چقدر سخته منم سه هفته است مامانم فوت کرده تازه میفهمم بی مادری آتش به قلبم زده 😢😢😢😢

میشه برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنون میشم  خدایا شکرت بابت همه چی 
2706