2726
عنوان

کیک تولد دخترم 📸📸

| مشاهده متن کامل بحث + 2607 بازدید | 133 پست
آفرین اسی... خیلی خوبه کدبانو.. فقط کاش اول روی کیکتو زرد میکردی کامل . بعد با ماسوره روش گل میکاشتی ...

خواستم این کار کنم اما گاناش پهن نمیشد روی کیک..

نکاتش بلد نبودم کامل

رسد آدمی به جایی که به جز خدا نبیند...

تولدش مبارکه 

میشه یه تاپیکم بزنی ریز به ریز کیکو اموزش بدی با تزئینش

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉اینم آخر امضام مجبور شدم اضافه کنم درخواست دوستی ندید مخصوصا مرد جماعت که فحش نثارش میکنم😬😬😬

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

قشنگه دستمريزاد❤️

چون برا بچه يك ساله اس ي كم روشو عروسكى تر انتخاب ميكردى اون قرمزه هم يا پر پر ميزدى يا خلوت تر ميزاشتى 

ولى خوشله  تولدشم مبارك 🥰

چون ميگذرد غمى نيست🤷🏻‍♀️

میتونی از عکس های گوگل ایده بگیری برای تزیین

اگر ب انگلیسی سرچ کنی مثلا تزیین کیک تولد خانگی دخترانه

عکس های شیکی میاره

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
خواستم این کار کنم اما گاناش پهن نمیشد روی کیک.. نکاتش بلد نبودم کامل

خواستی بگم گاناش چطوره

مگه چطور درست کردی خودت

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
بله خوشحال میشم

خامه کشی اصلیت نباید بدنه کیک پیدا باشه 

اون شره ها باید تک و توک بیاد پایین ولی از شما خیلی زیاد شره کرده 

روشم باید یه دست باشه یا اصلا نباشه 

گلها باید مرتب باشن خیلی پخش و پلا شدن رو کیک 

رنگشم که سلیقه ای هست 

در کل اگه کلاس نرفتین و اموزش ندیدین کارتون خوبه و جا داره بهترم بشه استعدادشو دارین

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
میتونی از عکس های گوگل ایده بگیری برای تزیین اگر ب انگلیسی سرچ کنی مثلا تزیین کیک تولد خانگی دختران ...

یکم عصبی شدم

هم اینکه خیلی وقت گرفت هم اینکه خامه آب شد و دیگه فرم نگرفت

منم تاحالا اینجوری کیک درست نکزده بودم خیلی فشار عصبی بهم وارد شد فقط خواستم تمام شه

رسد آدمی به جایی که به جز خدا نبیند...
خامه کشی اصلیت نباید بدنه کیک پیدا باشه  اون شره ها باید تک و توک بیاد پایین ولی از شما خیلی ز ...

من عکس کیک بفرستم نظربدی؟

کلاس رفتی؟؟؟

2706