2733
2734

افتاده نشده ها خط چروکه چی کنم چروکش خوب شه 

بافکر کردن به هرالاغی ذهن خودرا باغ وحش نکنیم....! ،برا خوب شدن مریضیم یه صلوات برام میفرستین ممنونم منم دوس دارم بخندم   ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کرم دور چشم استفاده کن

چ مارکی ویتامین ا و ای خوبه بمالم ؟ سوراخ کنم کبسولشون ؟ 

بافکر کردن به هرالاغی ذهن خودرا باغ وحش نکنیم....! ،برا خوب شدن مریضیم یه صلوات برام میفرستین ممنونم منم دوس دارم بخندم   ...
2738
چ مارکی ویتامین ا و ای خوبه بمالم ؟ سوراخ کنم کبسولشون ؟ 

برو پلاسماجت یا پلکسر کن تا خوب بشه!!

بزن تو نت ببین!!!

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤
برو پلاسماجت یا پلکسر کن تا خوب بشه!! بزن تو نت ببین!!!

هزینش چنده تاثیر داره اخه ؟ شنیدم بده 

ب بقیه اجزای خوشگل صورتت توجه کن به چشمت نیاد یا مژه بکار دیده نشه یا عمل پلک یا لیفت ابرو کن

افاده نشده صبح ها ک چشم پف میکنه چوکه پر میشه بعد پفش میره دوباره چروک خطه معلومه ماسک گذاشتم دور چشم خط انداخته ب پوستم بدبختی تمام

افاده نشده صبح ها ک چشم پف میکنه چوکه پر میشه بعد پفش میره دوباره چروک خطه معلومه ماسک گذاشتم دور چش ...

بوتاکس فکر کنم خوب باشه

پیج دکتر پناه رو ببین 

دوتاذپیج داره واسه عمل و یکی واسه این چیزا خیلی خفن بود کاراش 

چنتا دیدم چروکا رفته بود 

هزینش چنده تاثیر داره اخه ؟ شنیدم بده 

من انجام دادم  خوب بود!! پشت چشم کامل بزنه ۳۵۰ می شه!

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤
2706