2737
2739
عنوان

خانمها کسی هست کمکم کنه

108 بازدید | 32 پست

پسر ٨ سالم امشب مدام میره دستشویی و مبگه دستشویی دارم الان رفتم باهاش دیدم ادرارش هی قطع میشه ی کم زور میزنه تا دوباره بیاد دوباره ٥دقیقه دیگه میره همچنان میاد چیکارش کنم تا خالا اینطوی نشده بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نمیدونم اما بنظرم إن شاالله تا فردا خوب میشه بچس دیگه من اصلا وارد نیستم اما بنظرم مایعات مثه چایی نبات اینا بهش بده شاید احساس ادرار داره فقط ولی نداره خالی مثانه اش شایدم سردی کرده همون چایی نبات و بده چند بار بخوره بعدم چک کن ببین درست شد یا نه 

❤️اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤️
2738
نمیدونم اما بنظرم إن شاالله تا فردا خوب میشه بچس دیگه من اصلا وارد نیستم اما بنظرم مایعات مثه چایی ن ...

اخه رفنم دستشویی دیدم هر سری ک میره ادارش میاد اره چای نباتم خوب بودا یادم نبود مرسی عزیزم

عضر رفت بیرون بدون لباس احتمالا همون سردی کرده  وای کاش عفونت نباشه الان چطوری ببرمش دکتر

نمیخواد ببریش.   دفترچه ببر  ازمایش بنویسه. برو ازمایشگاه. جای نمونه بگیر. بیار خونه نمونه بگیر. بعد خودت ببر.   جواب گرفتی  بعد ببر دکترنشان بده. خودش احتیاج نیست.       اگه اونجوری پس پهلوهاش چایده به قول معروف همان با روسری شالی چادری ببند. اگه ادامه داربود  دفترچه ببر دکتر. 

عضر رفت بیرون بدون لباس احتمالا همون سردی کرده  وای کاش عفونت نباشه الان چطوری ببرمش دکتر

عفونت ادرار نبردکتر درمونش چرک خشک کنه.با مایعات فراوون.چای نده بخوره بجاش ابمیوه طبیعی بده بخوره مثانشو بشوره.

2706