2733
2734

اول دوستانی ک میخواستن ببیننش رو تگ میکنم.بعدشم یسوال دارم تا عکس میزارم جواب بدین.الاان دخترعمم گفت این خرگوشه نفرینت میکنه از مامانش جداش کردی😖ولی منکه جدا نکردم اوم کسی ک میفروخت اینکارو کرده

ینی راست میگه؟؟؟؟؟

@سیبیلوتنها    

@آویژه98    

@شکلات123456

@پلیس_آینده    

@خانوممخانوما

@ماری1983

@نون_خامه_ای_بیخیالم    

@آنیستون    

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃

كووووو

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیگه کاریه که شده مهم اینه که تا وقتی پیشته ازش خوب نگه داری کنی . 

نه تو آنی که همانی نه من آنم که تو دانی 🌬️🌊 با افتخار گیاه‌خوار هستم🍃💚صلح از بشقاب ما آغاز می‌شود🍃 
2731
2738
اخی. نه فکر نکنم. ولی اگه مامانشم میخریدی بهتر بود

مامانش نبود.فقطچندتا بچه خرگوش بودن

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
حسودی کرده بهت ک همچین خرگوش نازی داری برا همین گفته😂😂😂

ن بابا اون کلا میترسه بدجووور

شایدم بخاطر همیخع

2706