2737
2734

سلام تو دیوار یه شماره برداشتم صبح زنگ زدم گفت عصر برات رنگبندی رو میفرستم  بعددیگه رنگ پتو هارو هم برام فرستاد انتخاب کردم از بینشون بعد آدرس هم دادم که برام پستش کنه اون قم بود من شهرستان بعد پولم براش فرستادم ولی نه آدرس زده بود تو آگهی نه هیچ حالا که پولو ریختم الان شک کردم میترسم اگه فیک باشه میتونم کاری کنم؟

چون شمارش0919هست 

نگران نباش پرینت حسابتو بگیری از رو شماره حساب ادرسشو درمیارن برات برو سرویسش کن

من مسلمان نیستم دوست عزیزم، گرایش دینی من با اکثریت ایران متفاوت است پس نظرهایی که میگذارم خالی از در نظر گرفتن مذهب تشیع یا تسنن و در کل اسلام است،بنابراین به خشونت و اهانت و تحمیل در پذیرش دین خود نسبت به بنده نپردازید! 

خواهرجان پتو دیگه چیزیه که اینطوری سفارش بدی خواهر ؟

جوری سفارش بده که موقع تحویل بتونی پول رو پرداخت کنی . که اینقدر جوش نزنی😫😫

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چطوربود ؟؟ارزون بود؟

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»
2738
آخه اینقد دوریم که پرداخت درب منزل ندارن 

خوب خیلی پتوی خاصی بو  حالا؟ منظور م توی شهر خودتون پیدادنمیشدد؟

سرزنش نمیکنما. میگم یعنی هررکالایی اینترنتی خریدن نداره از نظر من. مثل پتو

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))

من نزدیک ۲۰ میلیون امسال خرید اینترنتی کردم نترس جانم

دیدی که سخت نیست... تنها بدون من؟دیدی که صبح می شود... شب ها بدون من؟این نبض زندگی... بی وقفه می زند...! فرقی نمی کند... بامن...بدون من...!دیروز گرچه سخت... امروز هم گذشت... طوری نمی شود... فردا بدون من...!
خوب خیلی پتوی خاصی بو  حالا؟ منظور م توی شهر خودتون پیدادنمیشدد؟ سرزنش نمیکنما. میگم یعنی هررک ...

نه ولی تو شهر خودمون حداقل ۱۰۰تومن گرونتر از بقیه شهر ها میفروشن این مارک رو 

من نزدیک ۲۰ میلیون امسال خرید اینترنتی کردم نترس جانم

خودمم همه چیزامو اینترنتی میخرم تا الان نزدیک به ۷،۸تومن اینترنتی خرید کردم ولی اولین بارمه اینجوری استرس گرفتم چون طرف زده بود به قیمت کارخانه بعد آدرس هم نداشت 

نمیخوام نگرانت کنم ولی عفته پیش عمم استکان سفارش داده بود دو دست حدود ۲۰۰ تومن

نفرستاد کلا گوشیم خاموش کرده اینام دستشون به هیچ کجا بند نیس بنظرم سفارش انلاین از دیوار ریسکش زیاده

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤️هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤️این همنفسی چه حس و حالی دارد❤️در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤️
خودمم همه چیزامو اینترنتی میخرم تا الان نزدیک به ۷،۸تومن اینترنتی خرید کردم ولی اولین بارمه اینجوری ...

انشاالله میفرسته نگران نباش اگه خوب بوداگهیشویه منم بده

شهرماهم خیلی گرونه

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»
2706