2703
2553

من بخوابم یعنی؟تموم شد

سر بزنید به اینجا☺اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری(س)ما بیهوده به این دنیا نیومدیم یه توصیه دوستانه :برید بگردید ببینید هدف آفرینش و خلقت خودتون چیه برای اون زندگیتون بسازیدostad_shojae@اینجا کمکتون میکنه.              قربون غریبیت آقا😔.                                      پاشدم عائله پیداکردم از خودم فاصله پیدا کردم ؛ سعی کردم به تو مشغول شوم حیف شد مشغله پیدا کردم ؛ آقا....من سر اینکه به تو دل دادم با همه مسئله پیدا کردم...! در نمازم خم ابروی تو را در قنوتم گله پیدا کردم ؛ انتظار این همه انصاف نبود مُردم فیصله پیدا کردم.        آزادی؛ اگه تعریفت از آزادی اینه که خودتو مثل نمایشگاه به همه نشون بدی!  بدان این تو نیستی که آزادی ؛ این بازدید از توئه که آزاده... همون که بالاش مینویسن: بازدید.برای‌عموم‌آزاداست.
😅😅😅ن خدایی بهت میخوره ۱۷ چون هیکلت رو فرمه،افرین بهت خو.شتیپ😉 

وااای نگو نگو خواهر الان قلبم وایمیسته خونم می افته گردنت😂😂😂♥️♥️ مرسی عزیزم نظر لطفته 🤦‍♀️🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

موهاتو با چی حالت دادی؟

موهام فر هست ولی با مداد بیشترش کردم😁

یه صلوات مهمونم میکنی؟احتیاج دارم به دعاهاتون🍃💕                          ایشالله خدا به زندگیای تک تکمون آرامــــــــش بده  
چه حافظه ای، خوشبحالت، ماشاالله👏👏

نه بابا حافظمو دوست ندارم فکر کن خواب کلاس اولمم یادمه... گاهی آرزو میکنم آلزایمر بگیرم. خیلی اتفاقات حرف ها برای گذشته های دور اذیتم میکنه‌

دخترم لاوین    و پسر کوشولوی مسافرم آرژین  
2456
چقدر خوشکلی ماشالله، تازه میخواستم آدرس بگیرم بیام خواستگاریت... 😁خوشبخت بشی عزیزم‌ 💖

عیب نداره بیا😂همیشه مردا نباید دوتا زن بگیرن که منم افتتاح میکنم میشم اولین زنه دو شوهره😂فقط باید طلا زیاد بخری😂

یه صلوات مهمونم میکنی؟احتیاج دارم به دعاهاتون🍃💕                          ایشالله خدا به زندگیای تک تکمون آرامــــــــش بده  
من بخوابم یعنی؟تموم شد

ته دیگشم خوردن بخواب

قلب،لانه ی گنجشک نیست که بهار ساخته شود ودر پاییز باد آن را باخودش ببرد...قلب،مهمان خانه نیست که آدم ها بیایند،دوسه ساعت یا دوسه روز توی آن بمانند و بعد بروند...
2714
نههه

پس بذار جان اجدادت چشام داره میزنه بیرون

سر بزنید به اینجا☺اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری(س)ما بیهوده به این دنیا نیومدیم یه توصیه دوستانه :برید بگردید ببینید هدف آفرینش و خلقت خودتون چیه برای اون زندگیتون بسازیدostad_shojae@اینجا کمکتون میکنه.              قربون غریبیت آقا😔.                                      پاشدم عائله پیداکردم از خودم فاصله پیدا کردم ؛ سعی کردم به تو مشغول شوم حیف شد مشغله پیدا کردم ؛ آقا....من سر اینکه به تو دل دادم با همه مسئله پیدا کردم...! در نمازم خم ابروی تو را در قنوتم گله پیدا کردم ؛ انتظار این همه انصاف نبود مُردم فیصله پیدا کردم.        آزادی؛ اگه تعریفت از آزادی اینه که خودتو مثل نمایشگاه به همه نشون بدی!  بدان این تو نیستی که آزادی ؛ این بازدید از توئه که آزاده... همون که بالاش مینویسن: بازدید.برای‌عموم‌آزاداست.
عیب نداره بیا😂همیشه مردا نباید دوتا زن بگیرن که منم افتتاح میکنم میشم اولین زنه دو شوهره😂فقط باید ...

نامزدت هم مثل خودت خوشگله؟چرا زود ازدواج کردی؟

اگه دوست داشتی یه صلوات مهمونم کن به نیت سلامتی و خوشبختی بچه هام و مامانم 😍😘
ته دیگشم خوردن بخواب

نخیر صاحب خونه گفت وایسام😎😂

نامزدت هم مثل خودت خوشگله؟چرا زود ازدواج کردی؟

نمیدونم اره من که دوسش دارم میخاین عکسشو بزارم ?دوست بودیم ۲سال بعدش اومد خاستگاری و اینا

2706