2703
2553

سلام.

برای معاینه دوره ای سینه ها.

خوب این توده های همیشگی و توده های شیری رو چطور میشه از توده غیر معمول تشخیص داد؟ 

من که جای همشون رو حفظ نیستم 🙄 الان دست که میزنم دررررررد داره و متورم شده و هرجای نت رو میزنم میگه سرطان داری می میری 😭😭🤧🤧🤧🤧

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نزدیک پریودیته نترس

هفت روز میشه نزدیک ؟ 

متوهم شدم . انگار نه انگار سن ننه بزرگم رو دارم همه چی یادم رفته !!!!

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
2456
هفت روز میشه نزدیک ؟  متوهم شدم . انگار نه انگار سن ننه بزرگم رو دارم همه چی یادم رفته !!!!

بله دیگ بعدپریودی رفع میشه

سعی میکنم ازین جمله باباپنجعلی توی زندگیم استفاده کنم"بود بود، نبود نبود!
مگه تو باید تشخیص بدی؟ دکتر و آزمایش برا چیه؟

عزیزم اون به جای خودش که فردا میرم ! اما چیزی داریم تحت عنوان معاینه ماهانه  توسط هر شخص . که راه و روش داره و تمام جزئیاتش رو در همه جا گفتن ! 

جز اینکه فرق این توده ها چیه

2714

اگه درد داری چیزی نیست نگران نباش منم یه ماه قبل اینطوری شدم تازه مال من یکیش بود فقط

تویی که داری اینو میخونی ببین چی میگم ...از تو فقط یه دونه تو دنیا هست پس حسابی مراقب خودت باش باشه؟!😘

وقتی یه هفته مونده به پریود ممکنه اینطوری بشی

شایدم حامله باشی 🤐

من خودم‌راستش بلد نیستم‌ معاینه کنم‌ خودم رو 

یه بار عین تو سرم اومدرفتم دکتر گفت طبیعیه بعد از اون دیگه‌خودمو‌ معاینه نکردم 

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
خب عزیزم همین سوالو از دکترت بپرس. حتما راهنماییت میکنه

قطعا فردا میپرسم دوستم . اما الان این وقت شبی نگرانم و فکر و خیال زده به سرم دیگه

اگه درد داری چیزی نیست نگران نباش منم یه ماه قبل اینطوری شدم تازه مال من یکیش بود فقط

مال منم یکیشه.

و بله وقتی دست میزنم درد داره. همینطوری خیر..یه کمی خیالم راحت شد 😫😫😫

مال منم یکیشه. و بله وقتی دست میزنم درد داره. همینطوری خیر..یه کمی خیالم راحت شد 😫😫😫

اره چیزی نیست اگه اینطوری باشه فقط یه هفته طول داره.. سینه چپ من متورم شده بود و دست میکشیدم نمیدونم یه چیز اضافه بود یا غده شیر دهی بود که متورم شده بودو درد میکرد حالا میخوای برای اینکه خیالت راحت شه برو دکتر

تویی که داری اینو میخونی ببین چی میگم ...از تو فقط یه دونه تو دنیا هست پس حسابی مراقب خودت باش باشه؟!😘
اره چیزی نیست اگه اینطوری باشه فقط یه هفته طول داره.. سینه چپ من متورم شده بود و دست میکشیدم نمیدونم ...

ممنونم ازت. بلا نبینی ان شاالله

2706