1874
1935

میاد پست میذارید از این چزا تعریف میکنید و میگید به کرونا گیر ندید فقط نظر بدین (مد شده انگار)! 

بعد یه هفته بعد میاد دوباره تاپیک می‌زنید که دعا کنید مادرم کرونا گرفته، میترسم بچم کرونا گرفته، خودم کرونا گرفتم چکار کنم!!! 

خدا شفاااااااتون بده! 😒

نحوه استفاده از تخفیف مواد غذایی بازار به‌روزرسان در ایام قرنطینه، ارسال رایگان در تهران و با یخچال درب منزل

1922

خواستگار اشکال نداره نمیشخ ک زندگی نکرد گل ولی مسافرت و مهمونی مخالفم خریدم ک دیگه ضروریات البته با رعایت پروتکل

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌

خدا خیرت بده حرف ل منو گفتی. انگار کرونا فقط برای ماست.... من که وجدانم راحته اون دنیا مدیون پرستاران نیستم

یه دختر احساساتی و عاشق کتاب و دبیر تربیت بدنی. از خدا میخوام همیشه هر چی به صلاح کسی هست خدا اون و بهش عطا کنه🌼❤ هیچوقت به زور از خدا چیزی و نخواهید🌺🙏 
1911
یعنی چی موافقی؟ 

یعنی با فرمایش شما در مورد اینکه نباید عروسی و تولد و...رفت موافقم. مز قسمت خواستگار 

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
خدا خیرت بده حرف ل منو گفتی. انگار کرونا فقط برای ماست.... من که وجدانم راحته اون دنیا مدیون پرستارا ...

دو هفته پیش بود که همکار دوستم فوت شد، توی همون بیمارستانی که کار می‌کرد 😢

اینکه چیزی نیس چند روز پیش یه پست دیدم که میگفتن کرونا کلا الکیه و چون یه جورایی رفته تو ذهنمون ملت دارن در واقع از فکر و ترس میمیرن 

میگفت ماسک اصلا نزنین ماسک خودش باعث شدت گرفتن مریضی میشه و ای ملت از خواب بیدار بشین

و از این چرت و پرتا

فقط 26 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم امیدارم خدا تو رو صحیح سالم تو بغلم بزاره             هر روز برای همه ی چشم انتظارا دعا میکنم.شما هم برام دعا کنین بعد از ۲بار سقط و ناامیدی به آرزوم برسم.یا ارحم الراحمین.

تازه یه سری بامزه ها هم میان میگن اوه فرار کن الان میخورنت😐😐😐 بعد یه سال واقعا نمی‌فهمم چطور یه سریا میتونن اینقد کودن و نفهم باشن که همه چیو به مسخره بگیرن، بعدم که یکی از نزدیکشون میمیره شیون و گریه زاری، یعنی متوسط ضریب هوشی در حد هویج😐

هرچی آرزوی خوبه مال تو 🤗
1826