2737
2739
عنوان

شوهرم از دیروز ی ریز داره بهم بی احترامی میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1189 بازدید | 60 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فحش دیگه بده 

بخدا اصلا اهل فحش نبود تازگیا یاد گرفته فحش میده میدونه من حساسم عمدا میگه وگرنه من تو این هفت سال صدای بلندشو نشنیدم هر چی بخام برام میگیره در حد توانش 

2731
مگه میشه شاید به قولا  شلوارش دوتا شده نکنه کسی تو زندگیشه خواهرررررر

نه فک نکنم چیز مخفی نداره اومدن رفتنش عادی تلفن زدناش گوشیشم تو دسترس چیز غیر عادی نداره ولی خب ادم به چشماشم نمیتونه اعتماد کنه

مواظب زندگیت باش بشین کنارش بگو دردت چیه چرا زندگی رو به کاممون تلخ میکنی خودمون که خیلی هم دیگه رو دوس داریم پس چته نمیدونم هزار تا چیز دیگه که دلشو آب کنه بگو بهش تا نرم بشه بگه از چی ناراحته بگو تو اینجوری نبودی مگه چی آزارت میده تو زندگیمون من دلم نمیخواد ناراحتی تو رو ببینم 😂😂😜

2738

ریواس جان نزار دلخوریتون به روز سوم بکشه که باعث بشه از هم سرد بشید هم ی ضرب‌المثلی هست میگن تا تنور داغه باید بچسبونیا تا مشکلتون بیشتر نشده حلش کن خودت اخلاق شوهرتو میدونی دیگه واقعا بعضی وقتا تو دعوای زن و شوهری اون ی چی میگی تو ی چی اصلا دعوا به جاهای دیگه ختم میشه پس تا بدتر نشده حلش کن تو میتونی حتی اگه دلتم راضی نباشه چیزی که عقلت میگه اونو انجام بده ان شاءالله که همیشه دلتون باهم خوش باشه😍😘

روم نمیشه بگم چرا

جونم کاربر قدیمی

انقد دوست دارم کاربرای قبل از ۹۴ رو

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق

منو شوهرم خیلی همو دوس داریمو خیلی کم پیش میاد که دعوا و بی احترامی به هم کنییم حدوده یه ماهه خیلی بهم میپریدیم دعوا داد و بیدا کت کاری اونم در حد یه هل دادنو دست گرفتن یعنی دوس نداشتم دخترم صدام کنه از صبح تا شب به دخترم میگفتم لی مادر بشی طوری که مامانم میگفت شما چتون شده شوهرم رفت دعا گرفت دعا نویسه گفته طلسمتون گردن 

2706