2703
2553
عنوان

صبحونه چی میخورید؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2207 بازدید | 143 پست
فرنی چجوری درست میشه؟

خیلی ساده! برای یک نفر من سه قاشق نشاسته و یک قاشق آرد برنج رو در سه لیوان شیر حل میکنم و میذارم رو شعله ی گاز و هم میزنم تا قوام پیدا کنه و به حد مطلوب خودم برسه. شکر هم قبل ازینکه بجوشه بهش اضافه میکنم. دستور های دیگه ش رو هم به اشکال دیگه تو نت سرچ کنید. 

از یک دی هیچ گونه تاپیکی نخواهم زد تا نی نی سایت اصلاح شود. این سایت هیچ احترامی برای کاربران قائل نیست و به درخواست آنها توجه نمی‌کند. #تحریم همگانی نی نی سایت ✌️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

راس میگی اسی بخدا

منم کلافه ام

جدیدا خوراک لوبیا چیتی یا عدسی هم ب منو ام اضافه کردم

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱
2456

عدسی لوبیا آش حلیم شیره انگور ساندویچ با نونهای تست کله پاچه گوجه خیار انگور 

بهترین دکتری که میتونم بهتون معرفی کنم برای مشکلات جنسی دکتر کاظم فروتن هست شک نکنید عالیه و بهترین جراح و دکتر زنان دکتر فرامرز مصباح♥️♥️♥️

تو بارداری عسل و کره اوایل میخوردم العان ابجوش  ارده و شیره و کره بعضی اوقات ،نیمرو هم هفته دو بار اگه بشه ،نیمرو خرما هم قبل بارداری هم میخوردیم طبعش گرمه ،شوهرمم چایی مربا خامه و حلوا یا حلوا شکری و کره میخوره حالا ممکنه کم و زیاد بشه کلا دو سه مدل بیشتر نمیتونیم بخوریم یا مثلا فقط چایی یا شیر هم چایی باشه هم شیر طبعمون نمیگیره 

تو رو خدا ماست رو نریز تو خرما😄

چشم😂😂😂😂

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
2714
خوب نیست دیگه مخصوصا پنیر و چایی شیرین بشدت سودا رو زیاد میکنه و بدترین صبحانه ای هست که ایرانی ها ...

بله درسته. ببخشید ممکنه بفرمایید چی خوبه واسه سودا

برای سلامتی امام‌زمان(عج)یک صلوات بفرست

من تنوعی خرما و با روغن تف میدم ،روش چهارزیره یا مغز خرد شده میریزم و میخورم

🇮🇷جانم فَدای ایران✌️🥇🏆🇮🇷 دَر این مَملکت چو غُرّش شیران گُذشت و رَفت این عو عو سَگان شما نیز بگذَرد
عدسی لوبیا آش حلیم شیره انگور ساندویچ با نونهای تست کله پاچه گوجه خیار انگور 

وای کله پاچه😥😥دلم‌میخواد ولی خیلی گرونه. 

برای سلامتی امام‌زمان(عج)یک صلوات بفرست

شیر برنج هم واسه صبحانه خوبه. ولی باید از شب قبل امادش کنی

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
یعنی جو پرک و رو گاز تف میدید؟بعد تو خوراک لوبیا میریزید؟؟

جودوسر پرک یه صبحانه جداست.

جودوسر پرک +شیر+گردو+دارچین+مویز+کنجد+کمی سیب نگینی خرد شده مخلوط میکنم میذارم رو اجاق گاز هم میزنم تا به جوش بیاد و لعاب دار بشه. بعد میریزم تو کاسه و یه کوچولو خیلی کم شیره یا عسل میریزم برای شیرین شدنش. بعدم میل میکنم🤭

2706