1920
1924

میدونستی با بیمه میتونی 

سرمایه گذاری کنی ؟

1922

تو دهه سی

دیدی که سخت نیست... تنها بدون من؟دیدی که صبح می شود... شب ها بدون من؟این نبض زندگی... بی وقفه می زند...! فرقی نمی کند... بامن...بدون من...!دیروز گرچه سخت... امروز هم گذشت... طوری نمی شود... فردا بدون من...!

۴۰ سالته فک کنم🥰

۹میدم از ۱۰

۹/۹/۹۹ به تموم ارزوهای دلم رسیدم ابجیم به حاجتش رسیده منم کارم حل شده 🥰 سایه ات از سرمان کم نشود حضرت یار😍💖⚘دوستت دارم رضا عشقم😘جانی و دلی ای دل و جانم همه تو😍😘🤩🌷عاشقتم ایلین من🤩💗عاشق خانوادمم😘 تو این دنیا هیییییچیزی غیر ممکن نیس هیچوقت از خاسته هایی ک دارین دور نشین و درخونه خدارو تا میتونین بزنین باور کنین خدا در بهترین زمان ممکن جواب دعاهاتونو میده اگه خدا الان حاجتتو نداده واسه اینه ک داره خوشگلشون میکنه😍😍😍😍میشه برای حاجت دل منو خواهرم یه صلوات بفرسی🌷
1911

۳۴

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   

تو قبلا عکس گذاشتی

بگم کجا کار میکنی؟

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .
1826

۳۵سالته؟

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان، امروز موهات چقدر قشنگ شده .......❤️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....❤️❤️❤️❤️ 

لباتو پروتز كن مدل ابروهاتو عوض كني خوشكلتر ميشي❤️

الانم خوشكلي

٣٢/٣١ 

از ١٠ بت ٥ ميدم

فقط 12 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
علي❤️ ريدم به خودت و اخلاقت عن اقا😏                         من باردار نيستم😁اين تيكر براي رسيدن به هدفه شوميه كه تو سرمه😃ممنون ميشم برام دعا كني به چيزي كه ميخام برسم😅❤️😘
1918