2737
2734
عنوان

مامانای باردار بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 696 بازدید | 121 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تازه رفتی پس ۳۰

اره گلم امروز ۳۰ هفته و ۱ روز هستم 

دست و پا گر بشکند با نسخه درمان میشود/ چشم گریان هم دمی با بوسه خندان میشود/ ای خدا هرگز نبینم بشکند قلب کسی/ دل شکسته باطنش از ریشه ویران میشود....دِل مَرَنجان که زِ هَر دل بخدا راهی هست ....چه زیبا گفته مولانا : تا نباشد امر حق برگی نیفتد از درخت 
اره گلم امروز ۳۰ هفته و ۱ روز هستم 

بسلامتی عزیزم .چندوقت بعد ازدواجت اقدام کردی .ویار داشتی؟

پسرقشنگم‌در۹۹/۹/۲۶بدنیا اومد و زندگی منو‌وباباش رو‌قشنگتر کرد🌹🌹‌اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحمّدٍ وَ آلِ مُحمّد
2731
منم سفالیک بوده

ان شاءالله زایمان راحتی داشته باشین❤

فقط 29 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚

طبیعیه عزیزم،منم خودمو با بافتنی منجوق دوزی،میشینم شال هایی ک سادس رو منجوق میزنم،بافتنی میبافم خودمو سرگرم میکنم.

اثر بالاوپایین شدن هورموناس

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰
2738

من تا ۳ آذر کاراموزی دارم ۷ آذر هم تاریخ زایمانمه😂میام نی نی سایت تکیرمو میبینم یادم میفته چن هفتمه یا چن هفته دیگه مونده وگرنع اصلا حساب وکتاب از دستم خارج شده

خوش اومدی آوای مامان😘😍
خدا بیامرزشون نگران نباش به خدا توکل کن شوهرت چند روزی مرخصی بگیره کافیه کسیو نمیخوای دیگه از خدا ...

شوهرم کارش جوریه ک میتونه پیشم باشه ولی خب همه میگن مرد نمیتونه کمکت کنه و باید حتما یه زن باشه پیشت و از بچه مراقبت کنه

خدایا شکرت واسه نعمتی که دادی بهم لیاقت بده خوب ازش نگهداری کنم و همینطور سلامتی رو از خودم و شوهرم نگیر تا یه عمر با عزت سایمون بالای سر دخترمون باشه   اگه میتونی واسه سلامتی خودم و شوهرم و دخترم یه صلوات مهمونم کن مرسی  
شوهرم کارش جوریه ک میتونه پیشم باشه ولی خب همه میگن مرد نمیتونه کمکت کنه و باید حتما یه زن باشه پیشت ...

نه بابا چه کاریه مرد نتونه من شوهرم کاری نیس وگرنه از خدام بود به جای مامانم شوهرم کمکم کنه بعد زایمانم

دوست من هردوتا بچشو پشت سر هم اورد هردوبارم مامانش نیومدن اخه ایران نیس و بار اول به مادرش نگفت بار دومو هم اونا به خاطر کرونا نرفتن

تازه شوهرش سرکارم میرفت این دست تنها بود کامل

به خدا توکل کن برات جبران همه چیزو میکنه

نه بابا چه کاریه مرد نتونه من شوهرم کاری نیس وگرنه از خدام بود به جای مامانم شوهرم کمکم کنه بعد زایم ...

دعام کن راحت زایمان کنم و به خوبی و خوشی بگذره

خدایا شکرت واسه نعمتی که دادی بهم لیاقت بده خوب ازش نگهداری کنم و همینطور سلامتی رو از خودم و شوهرم نگیر تا یه عمر با عزت سایمون بالای سر دخترمون باشه   اگه میتونی واسه سلامتی خودم و شوهرم و دخترم یه صلوات مهمونم کن مرسی  
بسلامتی عزیزم .چندوقت بعد ازدواجت اقدام کردی .ویار داشتی؟

عزیزم من تا چهار ماه بعد عروسی جلوگیری طبیعی داشتم بچه نمیخواستم ....دیگه بعد چهار ماه گذاشتم باردار شم سه ماه هم باردار نشدم دیگه شدم ....نه عزیزم من همه چی اوکی بود ...ویار هیچی نداشتم خداروشکر 

دست و پا گر بشکند با نسخه درمان میشود/ چشم گریان هم دمی با بوسه خندان میشود/ ای خدا هرگز نبینم بشکند قلب کسی/ دل شکسته باطنش از ریشه ویران میشود....دِل مَرَنجان که زِ هَر دل بخدا راهی هست ....چه زیبا گفته مولانا : تا نباشد امر حق برگی نیفتد از درخت 
عزیزم من تا چهار ماه بعد عروسی جلوگیری طبیعی داشتم بچه نمیخواستم ....دیگه بعد چهار ماه گذاشتم باردار ...

بسلامتی عزیزم خوب کاری کردی زود اوردی 

پسرقشنگم‌در۹۹/۹/۲۶بدنیا اومد و زندگی منو‌وباباش رو‌قشنگتر کرد🌹🌹‌اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحمّدٍ وَ آلِ مُحمّد
2706