2733
2739
عنوان

اگه مهریرو بردارن چیکار میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 442 بازدید | 82 پست
چیز دیگه ای نمیخاین شما اقایون؟

ازدواج ی چیز دو طرفه س چرا ی جوری رفتار میکنید انگار دارید به مردا لطف میکنید؟ حالا قوانین ضد زنو کار ندارم

انگار هدف از خلقت من تماشاچی بودنه...... یک عدد پلی کیستیک همیشه خسته....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من نگفتم مهریه جاهلیته پستم رو دوباره بخونید لطفا قطعا زنی با آب و نون شوهرش و تحت فشار قرار نمیده ...

مهریه حضرت زهرا آب نبوده. راه درست کردن کارها جنگیدن با اصل چیزهای درست نیست. شما اگه زنی می دونی که این سکه های روی کاغذ یه چیز فرمالیته ست و اغلب زنها حتی یک دونه شو نمی گیرند. حضرت علی مهریه حضرت زهرا رو همون موقع ازدواج پرداخت کرد. اسلام میگه اگه مردی با مهریه ای موافقت کنه در حالی که نمی خواد اون رو پرداخت کنه دزده.

"راجع به" رو درست بنویسیم.
2728
ازدواج ی چیز دو طرفه س چرا ی جوری رفتار میکنید انگار دارید به مردا لطف میکنید؟ حالا قوانین ضد زنو کا ...

عزیزم من با ایشون دارم شوخی میکنم

در مورد ازدواج هم یه مسئله ی شحصیه هر کسی مختاره هر طور دوس داره ازدواج کنه

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .
مهریه حضرت زهرا آب نبوده. راه درست کردن کارها جنگیدن با اصل چیزهای درست نیست. شما اگه زنی می دونی که ...

خب بنظر میرسه شما اصلا متوجه نشدی من چی گفتم. 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2738