2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این چه حرفیه شاید شرایط بچه دار شدن نداره من خودم سقط از عمد کردم تا الان باید هم افلیج شده باشم یا دوراز جون گدا مخلص ...این طرز فکرتون برای پنجاه سال پیشه نه الان ...این حرفا جواب نمیده 

مادرم ضربان قلب من است.
2728

بله بخاطر سقط عمدی خدا اونیکی بچشون هم گرفت . البته خدا نکنه برای این آشنای شما چنین اتفاقی بیفته . ولی از کارشون تن و بدنم لرزید،.  خدا ببخشتشون  واقعا گناه سنگینیه

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️

خواهر من یه پسر ۱۵ ساله و دختر ۱۱ ساله داره باردار شد عمدی سقط کرد هنوز قلب بچه تشکیل نشده بود ما هر چی گفتیم نکن این کارو گناهه میگفت از پسرم خجالت میکشم‌ رفت سقط کرد، بعد چند ماه دخترش‌یه بیماری گرفت همش تب میکرد و سردرد هر جا میبرد دکتر‌ نمیفهمیدن چیه دیگه خودش یه غلط کردن افتاد میگفت خدا قهرش‌گرفته

مذهبی کله پنیری
2738

وا خانم این حرفا چیه کردم تاوان کدوم کشک 

هرکسی صلاح کار خودش رو بهتر میدونه 

اتفاقا کسی که میدونه شرایط ش از هیچ لحاظ اوکی نیست و بچه میاره باید تاوان بده 

نه کسی که عاقلانه سقط میکنه 

من می خواستم سقطش کنم چون با وجود ای یو دی باردار شده بودم و از همه نظر توانایی نداشتم

ولی خب سقط نشد

الان خیلی بابت کارم پشیمونم و امیدوارم خدا منو ببخشه  و مجازاتم نکنه

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
ایشاالله سال بعد اینموقع از صداش شبا نتونی بخوابی عزیزم

ممنونم عزیزم

دیگه هیچ امیدی ندارم چند ساله به خدا امید داشتم

الان دیگه نه امشب بریدم

من به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود
آره ..اگه پسر بود 7رور جشن می گرفتن ..

همچین کسانی اصلا لیاقت پدر و مادر شدن ندارن، وقتی یه زن بچشو بخاطر دختر بودن سقط کنه اول از همه وجود و ارزش خودشو برده زیر سوال

لطفا خانوم جلسه ای ها ریپلای نکنن                                          
2706