2737
2734

من برای ۹ نفر ۴ تا سینه مرغ برداشتم البته مرغاش درشت بودن. میتونید از رون مرغ هم برای خوشمزه تر شدن استفاده کنید. اول چرخش کنید با یکم دنبه( برای ترد و خوشمزه تر شدنش) و بعد با سس مخصوصش مزه دار کنید و بزارید حداقل ۲ ساعت بمونه تو این سس که الان میگم.

سس مخصوصش : سه تا قاشق سس مایونز رو با زعفران و آویشن و فلفل سیاه و زردچوبه (کمتر از زعفران بزنید که بوی زعفران رو نگیره ) و نمک و پیاز رنده شده وپودر سیر(کم) و فلفل دلمه ای سبز رنده شده و دوقاشق آبلیمو مخلوط کنید و مرغتونو باهاش مزه دار کنید و خووووب ورز بدید. البته من بهش یکم آرد سخاری هم اضافع کردم که هم تردتر بشه و هم آب اضافه اشو جمع کنه. این مواد رو مخلوط کنید و بزارید تو یخچال بمونه. و بعد تو تابه رژیمی با مقدار خیلی کمی روغن سرخ کنید (روغن باید کم باشه تا مزه کباب بگیره ) وبعد از سرخ شدن با روغن دنبه و زعفران میتونید با یه فرچه کوچولو روی کباب ها بکشید و کباب ها رو توهمون تابه بچینید یه زغال اندازه گردو بردارید و بزارید رو شعله گاز تا حسابی سرخ بشه. بعد زعال سرخ شده رو تو یه کاسه کوچیک استیل بزارید و بزاریدش کنار کباب ها یه چکه روغن روش بچکونید و درتابه رو سریع ببیندید تا دود زغال بپیچه تو تابه ومرغتون کاااااملا بوی کباب بگیره. الان آمادس با گوجه سرخ شده میتونید میل کنید نوش جان.

وزن قبلی -> ۷۵ وزن بعدی -> ۷۰ وزن فعلی -> ۶۷ هدف ->۶۰   من میتونمممممم😍😍

باعرض پوزش ازاستارتروتاپیک محترمش😁😁

لینک گروه اوردم براتون بزنین روش کپی کنین برین توتل بزنین میاین توگروه ❤فقط خانومالطفا

گروه پس اندازوچیزایی که بلدیم به هم یادبدیم

https://t.me/joinchat/KeEe_xrN4KrfrwKNdvMahg

دوستای گلم اگه میشه برای خوشبختی زندگیم وسلامتی پسرم یه صلوات بفرستین ممنون میشم    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منکه همسرم نمیخوره ناز میکنه والا وگرنه خودم سنگم باشه میخورم

من یک زنم به زن بودنم افتخار میکنم چون به مادرم افتخارمیکردم و خواهم کرد شاید مادرم سواد نداشت ولی برای من دانشمندی بود که قلق رموز زندگی را میدانست شاید مدرک علوم ریاضی نداشت اصلا تا به حال دست به قلم نشده بود ولی عجیب در مخارج خانه تبحر داشت اصلا چه میدانست واکنش شیمیایی چیست ولی دمای پخت و زمان پخت رو به خوبی میدانست علوم عرفان راهم نگویم که هنوز تسبیحش در صندوقچه خاطراتم بوی دستانش را میدهد خیلی دوست داشت باسواد شود ولی نشد امااز نظر من علوم را به خوبی فراگرفته بود آری زن ها همین هستندگرچه الان در کنارم نیست و هرروز دلتنگش هستم ولی قول دادم من باسواد شوم ازآن سوادهایی که مادرم دوست داشت
2731
منکه همسرم نمیخوره ناز میکنه والا وگرنه خودم سنگم باشه میخورم

بااین روش خیلی خوشمزه میشه شک نکن

2738
بعد موقع سرخ کردن مایونزها نمیسوزن

نه دیگه با گوشت مخلوط شده بعدشم انقدر زیاد نیست که بسوزه

خشک نمیشه؟ من یه بار پختم هم رون مرغ بهش زده بودم هم دنبه  اما خشک شد و سفت  بخاطر دنبه ...

دنبه زیاد نزن. وقتی سرخ کردی گوجه رو بزار سرخ بشه وقتی سرخ شد کبابها رو بچین روش و بعد سرو کن خشک نمیشن

گوجه رو کباب ها یا کباب ها رو گوجه؟ دربش بسته شود؟ چقدر بمونه؟

تو تابه گوجه ها رو بزار روغن کم بریز و شعله رو زیاد کن تا حالت کبابی بگیرن. آب گوجه ها که کامل گرفته شد کبابها رو بزار روی گوجه ها تا هم مزه بگیرن هم خشک نباشن و در تابه رو بزار ۳ دقیقه اخر اینکارو بکن کبابا خیلی بخارزده نشن مزه اشون میپره