2733
2734

خانمها من ۳۰ سالمه 

خیلی مرددم

نمی دونم یه عالمه برای خودم رویا دارم. که هنوز بهشون نرسیدم

الان یه موقعیت تقریبا خوبی هم برای ازدواج هست 

اما نمی دونم کدومو انتخاب کنم. 

تو خونمونم خیلی تنهام. پدر و مادرمم مسن هستن. 

خواهش میکنم منطقی بگین چکار کنم؟

امروز با مشاور صحبت کردم گفت اصلا نمیشه با ازدواج به رویاها رسید. باید کنارشون بزنی گفت هر کس بهت گفته اشتباه میکنه. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب در مورد رویاهات با طرف مقابل صحبت کن ببین تا چ حد رو میدونی رویاهاتو بسازی و دستت بازه.ب نظرم رویاهاتو ندید نگیر حتی بعد ازدواج
💕😍عشقِ مامان بابا خوش اومدی به دنیامون😍💕
2728
اره کسی خارج از تو نیتونه برات کاری کنه خودت فقط باید تلاش کنی ازدواج از رو تنهایی غلطه برو ب امضام& ...

خب کسی رو ندارم. چند سال دیگه سنم بالاتر رفت  چکار کنم؟ 

یعنی برای رویاهام بجنگم؟ 

خودت بهتر شرایط خودتو میدونی،اما اینکه فکر کنی ازدواج کنی به ارزوهات میرسی کاملا اشتباهه،توقع نداشته باش یکی دیگه ارزوهات رو براورده کنه،اما اگر عاقلانه تصمیمم بگیری و انتخاب کنی همسرت میتونه تو رو برای رسیدن ب هدفت یاری کنه

خب کسی رو ندارم. چند سال دیگه سنم بالاتر رفت  چکار کنم؟  یعنی برای رویاهام بجنگم؟

ازدواج کاری به رویاهات نداره گ فقط بچه خونه داری شوهر داری وقت واست نمیزاره خود دانی 

سایت گروه تحقیقاتی عباس منش برای هر مشکلی عالیه

حساب کتاب کن..ببین با ازدواج میتونی ب اونا هم برسی یا ن

یا اگر ب خواسته هات نرسی چی میشه

مشکلی برات پیش میاد

دیگه سی سالته بزرگ شدی😏😏😏😏

بهتر میدونی چی خوبه

ب نظرم ازدواج کن

در کنارش سعیتو بکن برای خواسته هات

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
2738
خب در مورد رویاهات با طرف مقابل صحبت کن ببین تا چ حد رو میدونی رویاهاتو بسازی و دستت بازه.ب نظرم روی ...

ببین عزیزم نمیشه 

چون تازه الکی حساس میشن بعد یه موقع به ازدواج کشید خانوادش حسادت میکنند یا خودش 

بهتره پنهون بمونن به تظرم

بالاتر از 30 خواستگار کم پیدا میشه از دستش نده اگه میخواستی به رویاهات برسی تا حالا خیلی فرصت داشتی باید میرسیدی ازدواج از همه چی مهمتره

خدایا خیلی شکرت   

میشه دو تا ازون خواسته هاتو بگی

با توجه سنت خیلی دلم میخواد بدونم چیه

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا

من مخالفم با مشاورت

شما باید با هم رویاهاتونو بسازین

۵۰_۵۰

ازدواج عاشقانه، بچه دار شدن، بدست آوردن اهداف و...

کلا ساختن آینده

چیزایی هستن ک ب تنهایی نمیتونی ب دستش بیاری

مثلا دریافت عشق، بچه دار شدن

متاسفانه خریدنی هم نیستن 

🌹 هر چه کنی به خود کنی گر همه نیک و بد کنی 🌹

فکر نکنی بعد اینم خواستگار برات میاد هااا ممکنه دیگه تا ۴۰-۴۵سالگی کسی نیاد وقتی هم بیاد پیر مرد باشه

خودت بهتر شرایط خودتو میدونی،اما اینکه فکر کنی ازدواج کنی به ارزوهات میرسی کاملا اشتباهه،توقع نداشته ...

می دونم نه تنها کمک نمی کنند ممکنه مانع هم بشن 

برای خمین نمی دونم کددمو انتخاب کنم

اگر سنم پایین تر بود حتما رویاهامو انتخاب میکردم

ولی سنم لعنتی زیاد شده

خوب اگه موقعیتش خوبه ازدواج کن دنبال رویا بودن بد نیست ولی فرصت ازدواج بایه ادم مناسب شاید همیشه فراهم نشه ای کاش درمورد رویاهات با خواستگارت صحبت کنی شاید بهت کمک کرد به رویاهات رسیدی ولی بعضی رویاها ممکنه هیچوقت عملی نشن اونایی که دردسترس تر هستنو انتخاب کن وبراشون برنامه ریزی کن انشالله هرچی خیره برات پیش بیاد   

2706