2737
2734
عنوان

لطفا بچه های ۱۵ ، ۱۶ سالتونو شوهر ندید😣😣😣

| مشاهده متن کامل بحث + 7060 بازدید | 353 پست
خدا کنه همیشه تازه بمونه پس. چون به مجرد اینکه به قول خودش چلوسیده بشه شوهرش میره سراغ گوشت تازه تر ...

درسته

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
وقتی دیگه دل و دماغ نداشتم موهام ریخته بود پوستم شل شده بود چشام چروک اون موقع چی  ..

شما متاسفانه تمام زندگی رو ول کردید و چسبیدین به اون نقطه ای که دچار مشکل هستین این حجم از ناامیدی و بدبینی مطمئنا تاثیر بدنی رو ذهن و جسمتون داره

یه کم دنیا رو بزرگتر از مشکلتون ببینین تاثیرشو حتما خواهید دید

در ضمن اگه حس میکنید سنتون داره میگذره واسه فرزند پذیری اقدام کنید و یه فرشته رو مهمون خونتون کنید و تا آخر عمر وجود خیر و برکت رو تو زندگیتون تضمین کنید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دخترعموم۱۵سالشه هنوز عروسک بازی میکنه وخرگوش داره..

ولی یکی ازاشناهمون دختر۱۵سالش ازدواج کرد مثل خانومای بزرگ رفتار میکنه...

بنظرم بستگی داره تو چ محیطی بزرگ میشه.همه ۱۵ساله ها مث هم نیستن

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐
2731

عزیزم حرفاتون کاملا متین من ۱۶ نامزد کردم الان ۱۸ سالمه وهنوز هم نامزد هستم ۲ سال دیگه عروسی میکنم میرم سر خونه زندگیم یعنی اون موقع ۲۰ سال خواهم داشت

ن میگم بزرگتر از همسنامم ن میگم چیزی میفهمم اصلا و ابدا 

اما خانمای گل بعضیا شاید واقعا مشکل داشته باشن و رفتنشون بهتر از موندنشون باشه من خودم پدرم از دست دادم با ناپدری زندگی میکنم سر هر کاری همه میخوان صاحب نظر باشن همه اطلاع داشته باشن و هزاااااار مشکل دیگه 

البته اینم بگم شاگرد اول کلاس بودم همیشه و هستم الانم کنکور دادم رتبه ۳ رقمی دانشگاه دولتی قبول شدم 

۲ سال پیش عاشق نامزدم شدم و ب خاطر علاقم و ب خاطر رهایی از زندگی ک دارم نامزد کردم این بهترین گزینه زندگیم بود 

الان هم ادامه تحصیل میدم هم زندگی میکنم قرار هم نیست حالا حالا ها بچه بیارم وقتی ب فکر بچه میفتم ک بدونم کاملا بلوغ روانی و آمادگی برای مادر شدن دارم مثلا ۲۷ سال ک شدم 

پس لطفا زود قضاوت نکنید 

_تو مثل ماه می مونی، اولین بار انعکاس نور مهربونی خدا رو من توی قلب سفیدِ نقره ای درخشان تو دیدم! 😍M❤

البته اینم بگم آدم وقتی زن و شوهر سنشون باهم متناسب باشه اگر بچه باشن با هم بزرگ میشن اگر بزرگ باشن با اخلاق هم جورن 

فاجعه داستان اونجاست ک یکی کوچیک باشه یکی ده سال ۱۵ سال بزرگتر اونوقت ک زندگیشون میشه میدون جنگ 

_تو مثل ماه می مونی، اولین بار انعکاس نور مهربونی خدا رو من توی قلب سفیدِ نقره ای درخشان تو دیدم! 😍M❤
2738

یک ۱۵_۱۶ زندگی موفقی نخواهد داشت چون وابسته به مرد هست نه تحصیلات درستی داره نه تجربه کافی و نه مهارتی درنتیجه میره سلطه مرد و مجبور عمری فرمان بردار باشه حالا استثناعاتی هست که بعدش درس میخونن و کار پیدا میکنن یا میرن مهارتی یاد میگیرن ولی من کلی گفتم ولی یک چیز مشترک همشون اینه که جوانی نمیکنن شیطنت ها و کنجکاوی جوانی رو از دست میدن