2726
عنوان

لطفا بچه های ۱۵ ، ۱۶ سالتونو شوهر ندید😣😣😣

| مشاهده متن کامل بحث + 7060 بازدید | 353 پست

واقعا بعضی ها قربانی فرهنگ هاشون میشن

خیلی از مناطق هنوز رسم هست که دختر سن کم ازدواج کنه 

من با ۲۱ ستل سن میدونم هنوز ازدواج خیلیییی برام زوده با اینکه اطرافیام میگن سن عقلین بیشتر هست ولی واقعا بلوغ ازدواج خیلی متفاوت هست و نیاز به آمادگی از همه نظری داره

خدایا شکرت❣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم گاهی واقعا خانوادها زورشون نمیرسه...میبینی  پسره از شرایط ازدواج فقط یه شناسنامه داره و یه ....نه اخلاق نه هیچی دختره هنوز بچس پا کرده تو یه کفش یااین یا از خونه فرار میکنم یا این یا خودمو میکشم اصلا یه ادا بازی...خانواده ناچاره واسه حفظ آبرو بده بره دیدم بخدا

2728
همین جا یکی که 15 16 سالگی ازدواج کرده بود، به من گفت ترشیده... 

معلوم نیست چی دادن به خورد مغزش... 

نسل های بعدش با همین تفکر بزرگ می شن 

تا یکی پیدا بشه که این زنجیره‌ی لعنتی رو قطع کنه... 

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 
شما به بچه آوردن به چشم پیشرفت نگاه میکنید:/

آره چون خودم ندارم ...و اصلا لذت نمی‌برم از زندگیم

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

خانواده شوهرم برا برادر شوهر۲۷ساله ام رفتن خواستگاری یه دختر ۱۵ ساله منم صدبارگفتم  بابا این بچس الان زرتی عاشق میشه پس فردا پشیمون میشه از انتخابش دیگه راه برگشت نداره اخه الان وقت عشق بازی نیست براش 

دخترم همه ی زندگیمه 
ی آشنا داریم قبل محرم ازدواج کرد خانومش ۱۵سالشع از اون موقع ۳بار خودکشی کرده علتش هم معلوم نیست هرکس ...

خب تازه وقتی یکم عاقل میشنو خودشونو وسط یه زندگی میبینن افسرده میشن تازه میرن مقایسه میکنن هم سنی های مجردشونو که دارن درس میخونن و موقعیتای بهتری پیدا میکنن و این خیلی تاثیر بدی میزاره

اینجا منو دوستم مشترک باهم تاپیک میزنیم چون کاربری قبلیش تعلیق شده🤷 مجبوریم 😂🥲
فردا عقد دختر خاله ی ۱۴ سالمه 😐

یا خداااااا🤦‍♀️

دارن چیکار می کنن با بچه ها... 🥺

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 
2706