2733
2739
عنوان

لطفا بچه های ۱۵ ، ۱۶ سالتونو شوهر ندید😣😣😣

| مشاهده متن کامل بحث + 7060 بازدید | 353 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان 15 ساله هایی ک ازدواج کردن و بچه هم دارن میان توجیه میکنن ک ما از 30سالع ها بیشتر میفهمیم. 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
بیچاره میترسه بخورنش😂

چه خوردنی. هرکی خلاف این بگه باید به عقلش شک کرد. پونزده ساله بچه ست دیگه! 

شدن...  ــــــــــــــ إِنَّ اللَّهَ يَرْزُقُ مَنْ يَشَاءُ بِغَيْرِ حِسَابٍ ـــــــــــــ
2731
آره متاسفانه دیروز با یه دختری صحبت کردم ۱۶سالگی عاشق شد و ازدواج کرده و الان با یه بچه ۵ساله دنبال ...

دختر عموی من ۲۳ سالشه دقیقا همسنیم

اون الان بچش ۸ سالشه

واقعا خیلی فاجعست البته خودش خواست و پافشاری کرد

خدارو چه دیدی؟؟؟؟ شاید شد

دوستم ۲۰سالشه دوتا بچه داره سالم زیبا یکی ۶سال یکی ۴سال .این یعنی پیشرفت لذت زندگی من هم باید هی بشمارم کی وقت قرصمه بخورم نزدیکی کنم بی بی چک بزنم و و و ‌....یاد دل خون خودم

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
2738

دختر خواهر شوهر من ۱۸ سالشه براش خواستگار اومد ، موقعیت پسر و خانوادش از همه لحاظ عالی و بیست .. باباش نذاشته گفت دخترم بچست هنوز ، حداقل تا ۵ سال آینده شوهرش نمیدم  منم گفتم آفرین به این شعور ، فقط بخاطر پول و این چیزای پسره حاضر نشد دخترش رو بده 

والا بوخدا هر چقدم حالیشون شه و جثه شون درشت باشه  اینا هنوز خیلی ببخشید ولی شعور زندگی ندارن ...

اره واقعا مقصر خانواده هان و افکار قدیمی الان تو بعضی  روستا ها اگه دختر ۱۸ ساله بشه یعنی خیلی دیر ازدواج کرده 

اینجا منو دوستم مشترک باهم تاپیک میزنیم چون کاربری قبلیش تعلیق شده🤷 مجبوریم 😂🥲

همینجا یه شونزده ساله داریم

تاپیک زده بود که ده سال دیگه من به اهدافم رسیده ام ولی اونی که شوهر نکرده اول راهه 

بعد بقیه تاپیک هاش این بود: عدس پلو پختم شوهرم مسخره میکنه

شوهرم غذای دستپخت منو نمیخوره

و ...

😁

امروز تو مدرسه به چیزی شنیدم برگام ریخت

نه بابا اینا خیلی زرنگن اتفاقا شوهر کنن بهتره(من از مخالفان سرسخت کودک همسری هستم )ولی چیزایی دیدم و شنیدم دارم شاخ درمیارم

🥰🥰😇😇😇
چه خوردنی. هرکی خلاف این بگه باید به عقلش شک کرد. پونزده ساله بچه ست دیگه! 

دقیقا تو این تاپیکا

اونایی ک ۱۵ سالگی شوهر کردن جبهه میگیرن و میتوپن به طرف

ک من خیلی خوشبختم 

خدارو چه دیدی؟؟؟؟ شاید شد
2706