2737
2734

از ۶ سال پیش که رفتم ام آر ای میدونم بیرون زدگی چندتا از مهره های کمرم رو دارم یه مدت کمردرد شدید داشتم یه مدت خوب بودم ولی امروز که پسرم رو بردم حمام همینکه خم شدم دست بکشم پاهاش کمرم از پایین قسمت بالای ب ا س ن گرفت نه میتونم راه برم نه میتونم بشینم نه میتونم سرجام تکون بخورم😭😭 نه شوهرم عین خیالشه و نه مادرم که شهرستانه میگن از چاقیته ماکه میگفتیم نخور!

پسر ۸ سالم دید دارم از درد گریه میکنم ویکس اورد مالید کمرم چادر پیچیدم جلو شوفاژ دراز کشیدم ولی خوب نمیشه اخه من چه خاکی به سرم بریزم

💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم مریضم و تنها عزیزم . متاسفانه بد دوره ای شده . کسی به داد کسی نمیرسه . باز تو شوهر داری بچه داری منم همینم ندارم . منم دیسک کمر یکی از دردهامه . بزار یکم اروم بشه نرمش کن برو زیر اب گرم ماساژ بده . نرمش تو اینترنت هست 

سایت گروه تحقیقاتی عباس منش برای هر مشکلی عالیه
2738
پوزش خواهر یه بالشت زیر زانو هاتون بزارید خوابیدنی هم به حالت جنینی بخوابید اگه دیسک کمر دارید

میتونم ازتون یک سوال بپرسم اقا 

سایت گروه تحقیقاتی عباس منش برای هر مشکلی عالیه

اگ میخوای الان دردت اروم بشه آمپول کِترولایک بزن تا فردا اروم بخوابی بعد برو دکتر اینجوری زجر میکشی

خدایا🕋با امید تو به زندگیم برگشتم نا امیدم نکن از زندگی و دوباره فرشته نازموسالم وسلامت بهم برگردون و دامنموسبز کن امیدموازم نگیر خدا🕋😔

اصلا نمیتونم پاشم راه برم شوهرم برا کار همه میره ولی من براش مهم نیستم

پولم ندارم بگم با هر بدبختی که شده پا میشم با اسنپ میرم ۲۰م دستم بود دادم کسی برا سودش اونم سالانه میده فقط موندم چیکار کنم

💕
اصلا نمیتونم پاشم راه برم شوهرم برا کار همه میره ولی من براش مهم نیستم پولم ندارم بگم با هر بدبختی ...

کدوم شهری

به اینا نگاه کنید:😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😶😶
2706