2737
2734

هرچی به گذشتم فکر میکنم ی خاطره ی خوب پیدا نمیکنم چقد بده که ادم حداقل یروز باارامش نداشته باشه هروقت به گذشته فکر میکنه استرس میگیرم منتظرم چن سال بگذره شاید اوضاع بهتر شع

بزودی تغییرات ایجاد میشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

گذشته ها گذشته چرا خودتو درگیرش میکنی همین فکر کردن بهش یعنی جذب انرژی منفی یعنی جلوگیری از پیشرفت گذشته رو رها کن فکرتو رها کن رهااا باش

99/9/9به ارزوهام رسیدم خدایا شکرت
گذشته ها گذشته چرا خودتو درگیرش میکنی همین فکر کردن بهش یعنی جذب انرژی منفی یعنی جلوگیری از پیشرفت گ ...

ن دیشب زده بود به سرم فک میکردم یهو قلبم گرفت گفتم چرا من یروز خوب نداشتم حالم بد شد

بزودی تغییرات ایجاد میشه 
ن دیشب زده بود به سرم فک میکردم یهو قلبم گرفت گفتم چرا من یروز خوب نداشتم حالم بد شد

ولش کن خیلیا اینجورن بش فکر نکن الانتو‌بچسب و برا خودت روزای خوب وشادیو رقم بزن جبران‌کن

99/9/9به ارزوهام رسیدم خدایا شکرت
2738
ولش کن خیلیا اینجورن بش فکر نکن الانتو‌بچسب و برا خودت روزای خوب وشادیو رقم بزن جبران‌کن

نمیتونم همش حالم بده استرس دارم یهو گریم میگیره احساس میکنم بخاطر گذشتمه

بزودی تغییرات ایجاد میشه 
از الان سعی کن بعدا خاطرات بهتر رو بسازی. من هم مثل توام ولی فهمیدم که همیشه منتظر مونجی بودم و این ...

☹من خیلی استرسی شدم یهو گریم میگیره نمیدونم چجوری این حجم از انرژی منفیو ازخودم دور کنم

بزودی تغییرات ایجاد میشه