2733
2734

عشوه بیش از حد خصوصا جلو مردا کوچه بازار مغازه من یکی از اقوام هست تو جمع خانم ها خوبه ولی با مردا یا بازار باهاش بری خیلی خودشو لوس میکنه صداشو نازک میکنه ب طرز خیلی تابلوی ازینرو اونرو میشه و همه رو ب خودش جلب میکنه و کارو ب جاهای بد میکشونه خیلی بدم میاد و دگ باهاش بیرون نرفتم شمام دارین ازین ادما

موی بشکافی ز عیب دیگران... چون ب عیب خود رسی کوری از آن...!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
اره ج بازی در میارن

جیندا بازی😅😅

جنتامایسین😂😂😂

❣️پروفایلم عکس خودمه ور ندارید لطفا❣️تنهایی هام رو با گلدوزی پُر میکنم و به رویاهام نقش میزنم🙃🪷بقیه امضا👇اونجا که حمید عسکری میگه: هیچکی مثه من تورو دوس نداره اینو از تو چشام میتونی بخونی،تو بودی جونم و عمرم و کسی که میخواستمو قسمِ راستمو که میخوای بدونی🥺💔* به چشمانم نگاه کرد وگفت؛ بگو دوباره به این جهان بازخواهیم گشت ومرا...حتی اگر درختِ گیلاسی آفریده شده باشم باز خواهی شناخت😔💔* یه چی بگم همین الان یادم اومد یادش بخیر سریال  چار خونه رو بچگیام میدیدم ساعت ۱۱ از شبکه سه پخش میشد،مامانم میگفت برو بگیر بخواب بچه دیروقته ولی مگه میشد همه ببینن من نه؟ یادمه شنبه ( جواد رضویان) با این حلبای روغن و یه چوب و چن تا نخ گیتار درست کرده بود منم پیله کرده بودم به بابام که باید واسم درست کنی😅😂تهش رفت یه دونه از این اُرگا واسم خرید گفت اونو بیخیال شو دختر ولی من هنوز فک میکنم به اون حلب روغن و این اهنگ قیسمت نَمیشه اینگار 🙂 یااونجا که میگفت هینگااامه هینگامه😁😥.میدونید ولی هیچ وقت قسمت نشد اونی که باید🙃}}}}* 🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️یه چیزی میگم اینو ازمن کاش یادت باشه،جنگی میجنگه حتی اگه کالج پاش باشه👊✌️ 

البته خیلی از خانما ب خاطر کمبود اعتماد ب نفس و ضعف شخصیتی و القای این حس ب فروشنده ک من زنم و من بی ازارم و من بد نیستم نا خود اگاه صداشون نازک میشه...باید دید فامیل شما کدوم دسته س

دیگه اونی ک تشخیص نده با فامیل میره بیرون تابلو نکنه اون هوش هیجانی خیلی پایینی داره ...

خیلی زشت وزنده اس،اینجور رفتارایی،خدانصیبمون نکنه،متاسفانه،بعضیها تا چشمشان به جنس مخالف میخوره،حیا و ایمان وادب یادشون،میره

میشه یه صلوات برابراورده شدن ارزوم بفرستین؟؟🥺😐❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
2706