2726
ن اذیت نیست گریه هاشم مال خوابه یا گرسنگی علامتی نداره

اگه دیدی اذیتت میکنه وغیر عادیه یا بیتابی میکنه ببر که یه ازمایش ادرار ازش بگیرن شاید عفونت جزئی داشته باشه.انشاالله چیزی نیس

❣️پروفایلم عکس خودمه ور ندارید لطفا❣️تنهایی هام رو با گلدوزی پُر میکنم و به رویاهام نقش میزنم🙃🪷بقیه امضا👇اونجا که حمید عسکری میگه: هیچکی مثه من تورو دوس نداره اینو از تو چشام میتونی بخونی،تو بودی جونم و عمرم و کسی که میخواستمو قسمِ راستمو که میخوای بدونی🥺💔* به چشمانم نگاه کرد وگفت؛ بگو دوباره به این جهان بازخواهیم گشت ومرا...حتی اگر درختِ گیلاسی آفریده شده باشم باز خواهی شناخت😔💔* یه چی بگم همین الان یادم اومد یادش بخیر سریال  چار خونه رو بچگیام میدیدم ساعت ۱۱ از شبکه سه پخش میشد،مامانم میگفت برو بگیر بخواب بچه دیروقته ولی مگه میشد همه ببینن من نه؟ یادمه شنبه ( جواد رضویان) با این حلبای روغن و یه چوب و چن تا نخ گیتار درست کرده بود منم پیله کرده بودم به بابام که باید واسم درست کنی😅😂تهش رفت یه دونه از این اُرگا واسم خرید گفت اونو بیخیال شو دختر ولی من هنوز فک میکنم به اون حلب روغن و این اهنگ قیسمت نَمیشه اینگار 🙂 یااونجا که میگفت هینگااامه هینگامه😁😥.میدونید ولی هیچ وقت قسمت نشد اونی که باید🙃}}}}* 🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️یه چیزی میگم اینو ازمن کاش یادت باشه،جنگی میجنگه حتی اگه کالج پاش باشه👊✌️ 
میگم من بعضی وقتا بجا پوشک کهنه میذارم وهردوساعت عوض میکنم ممکنه عفونت بیاره؟

نه کهنه ک بد نیس تازه کهنه باعث میشه زود به زودم عوضش کنی عفونت نمیکنه . اگه کهنه هارو تمیز بشوری و تو آفتاب پهن کنی . بچه اتم همیشه از جلو به عقب بشور که مدفوعش از پشت نیاد جلو و وارد واژنش بشه  اینو رعایت کنی هیچوقت عفونت ادراری نمیگیره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین کهنه رو سه چهار لایه کن بزار توی شلوارش.یه وقتایی میتونی پوشکش نکنی. پوشک خودش عفونت میاره

❣️پروفایلم عکس خودمه ور ندارید لطفا❣️تنهایی هام رو با گلدوزی پُر میکنم و به رویاهام نقش میزنم🙃🪷بقیه امضا👇اونجا که حمید عسکری میگه: هیچکی مثه من تورو دوس نداره اینو از تو چشام میتونی بخونی،تو بودی جونم و عمرم و کسی که میخواستمو قسمِ راستمو که میخوای بدونی🥺💔* به چشمانم نگاه کرد وگفت؛ بگو دوباره به این جهان بازخواهیم گشت ومرا...حتی اگر درختِ گیلاسی آفریده شده باشم باز خواهی شناخت😔💔* یه چی بگم همین الان یادم اومد یادش بخیر سریال  چار خونه رو بچگیام میدیدم ساعت ۱۱ از شبکه سه پخش میشد،مامانم میگفت برو بگیر بخواب بچه دیروقته ولی مگه میشد همه ببینن من نه؟ یادمه شنبه ( جواد رضویان) با این حلبای روغن و یه چوب و چن تا نخ گیتار درست کرده بود منم پیله کرده بودم به بابام که باید واسم درست کنی😅😂تهش رفت یه دونه از این اُرگا واسم خرید گفت اونو بیخیال شو دختر ولی من هنوز فک میکنم به اون حلب روغن و این اهنگ قیسمت نَمیشه اینگار 🙂 یااونجا که میگفت هینگااامه هینگامه😁😥.میدونید ولی هیچ وقت قسمت نشد اونی که باید🙃}}}}* 🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️یه چیزی میگم اینو ازمن کاش یادت باشه،جنگی میجنگه حتی اگه کالج پاش باشه👊✌️ 

ن بابا مگه موقع ما مامانامون مای بی بی میکردن پامون

همیشه عشق باشد همیشه برکت💓تا اوج با پرواز 650
2728
الان ک ۵ماهشه؟

برخی اوقات ترشحات غیر چرکی تا 6ماهگی از واژن دختران خارج میشود که بی خطر است. ولیکن شیرخوار شما باید توسط متخصص کودکان جهت بررسی دستگاه تناسلی و سایر تشخیصهای افتراقی ویزیت شود.

حساس نشو طبیعیه

اگه رنگش سفید نبود یا بوی خیلی بدی داشت ببر دکتر

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
نه کهنه ک بد نیس تازه کهنه باعث میشه زود به زودم عوضش کنی عفونت نمیکنه . اگه کهنه هارو تمیز بشوری و ...

تمیزمیشورم یروزم توافتابن خیلی رعایت میکنم والا

خدای مهربونم تودلیمو صحیح وسالم بهم برسون🙏🙏
ببین کهنه رو سه چهار لایه کن بزار توی شلوارش.یه وقتایی میتونی پوشکش نکنی. پوشک خودش عفونت میاره

همینکارو میکنم وباشلوار هردورو میشورم هم پوشک خیلی گرونه هم دوس نداره بسته باشه ولی هربار نمیشورمش روزی دوسه بارفقط

خدای مهربونم تودلیمو صحیح وسالم بهم برسون🙏🙏
همینکارو میکنم وباشلوار هردورو میشورم هم پوشک خیلی گرونه هم دوس نداره بسته باشه ولی هربار نمیشورمش ر ...

والا من مسرم یه سالشه تا همین هفته پیش فقط پوشکش میکردم.مامانم گفت الان که بزرگترشده ودفعات مدفوعش کم شده دیگه بیشتر کهنه کن یه وقتایی هم پوشک میکنم. ازنظر بهداشتی هم بهتره