2726
عنوان

بچه ها تو رو خدا همه تون بیاین حالم خیلی بده

| مشاهده متن کامل بحث + 1205 بازدید | 120 پست
راستش من با همه هرجور که باهام رفتارکنن رفتارمیکنم با برادرم که خیلی هم دوسش دارم مدتی دلخوری پیش ا ...

کاش منم مثل بقیه بودم می گفتم به درک برو هر کار دوس داری بکن اما توی وضعیت من بخدا دلم تنگ شده که خواهرمو بعد مدتها بغل کنم ببوسمش بگم خیلی دلم واست تنگ شده بود

#با خدا باش_ پادشاهی کن# 😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نه آخه با ضربه مهلکی که خوردیم اصلا اینجوری نیس فقط میدونم خیلی غرق رفقاش شده آخه پس من چی؟؟ یکی نی ...

شما اقا هستین

قَالَ إِنَّمَا أَشْكُو بَثِّی وَحُزْنِی إِلَى اللَّهِ وَأَعْلَمُ مِنَ اللَّهِ مَا لَا تَعْلَمُونَگفت: «من غم و اندوهم را تنها به خدا می‌گویم و از خدا چیزهایی می‌دانم که شما نمی‌دانید!سوره یوسف آیه ۸۶
کاش منم مثل بقیه بودم می گفتم به درک برو هر کار دوس داری بکن اما توی وضعیت من بخدا دلم تنگ شده که خو ...

خب منم دلم تنگ میشد ولی غرورمو نمیشکنم

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
ببین دخی تو فقط یه طرف قضیه ای اون طرف بستگی به خودش داره که چطور باشه اگه راه حل داشت که انقد قلبای ...

استارتر دخی نیست که

داداشیه  

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
من خواهر ندارم .. همیشه دلم میخواست داشته باشم مخصوصا از وقتی ازدواج کردم.... ولی وقتی تو اطرافیانم ...

آخه میدونین بعد فوت پدر خدا بیامرز همه چی بهم ریخت من پشتشو گرفتم که یه وقت جایی نره پیش رفقای ناباب اما کلا یادش رفته منو 

بله هر کسی گرفتارند اما اینکه بهم بگه خب چیکار کنم که دلت تنگه ینی برو بمیر آخه این خواهر من چشه؟؟

چرا خانوادت انقد راحت رد شدن از اینکه دخترشون از بهمن نیاد پیششون؟ بنطرم خواهرت کلا وارد ی دنیای دیگس ک تز خانوادش زده 

چیکار کنم آخه؟؟

خواهرت باید عوض شه تو نمیتونی چیزیو تغییرش بدی زیاد بهش بچسبی زننده میشی...بهت تاکید میکنم بی تفاوت باش نسبت بهش زیاد محبت نکن خودتو بزن به اون راه وگرنه بعدا خیلی پشیمون میشی که چرا بی تفاوت نشدی به شدت تاکیر میکنم

یه صلوات برا حضرت عباس هدیه کنید
شاید این دوری و کم شدن حس کم باشه، اما برای جفتتون خوبه، چون ممکن بود رو ازدواج و کار و تصمیمات مهم ...

من تا قبل خدا رو روزی صد بار شکر میکردم که این خواهر رو بهم داده الانم خدا رو شکر میکنم اما با حرفای امروزش قلبمو شکست

چرا اینجوری شده ادما خیلی سرد شدن....انگار کرونام بهونه شد خیلیا قید خیلیارو زدن رسما نمیتونی یه سر ...

نه آخه ما تبریز هستیم اون مشهد نمیشه هیچ جور اونقدر بین ما ترک ها خواهر برادرا با هم راحتن که نگو و نپرس الان این رفتارش کلا سردم کرده نسبت به خون نژادمون

آخه میدونین بعد فوت پدر خدا بیامرز همه چی بهم ریخت من پشتشو گرفتم که یه وقت جایی نره پیش رفقای ناباب ...

دخترا وقتی میرن یه شهر دیگه و دور از خانواده کلا رفتاراشون تغییر میکنه این کاملا طبیعیه حتی اعتقاداتشونم تغییر میکنه 

آخی دلم برات سوخت.... زیاد بهش پیله نکن ببین اصلا اونم دلتنگت میشه یا خبری میگیره ازت

خدا شاهده امروز کلا میخواستم اسمشو از گوشی پاک کنم و بعدم بزارمش توی بلک لیست و کلا بگم من خودمم و خدای خودم و هیشکی دیگه رو ندارم تموم 

2706