2726

بچه ها ، من از دار دنیا یه خواهر دارم و بس نه داداشی دارم و نه هیشکی دیگه رو خیلی دوسش دارم چون تک خواهر مه ،میخامش ازم یه سال بزرگ تره ما با هم خیلی راحت بودیم تا اینکه یه سال پیش واسه دانشگاه رفت یه شهر دیگه الانم با وجودی که کلاسا مجازی هس ولی نیومده و توی همون شهر هست خیلی خیلی مهربون بود و خیلی دوسش دارم اولا که رفته بود هر روز بهم زنگ میزد روزی دو سه بار حرف میزد و میگفت دلش واسم تنگ شده اما کم کم این زنگ ها و حرفا کم شد خیلی بی حس شده باهام آخه عجیبه چون ما دو تا اخلاقامون کپی همه خیلی با هم راحت بودیم توی دو تا تاپیک قبلی کاملا مشخصه که چقدر میخامش و چقدر با هم راحتیم اما (آخرین دیدار با خواهرم بهمن سال پیش بود)آخرین بار همین امروز وقتی بهش گفتم خواهری دلم واست تنگ شده بهم خندید و گفت خوش بحالت بعد هم گفت خب چیکار کنم ،

بخدا اشکم در اومده حالم خیلی بده قبول دارم متنی که نوشتم واستون عین داستانها هس اما به خدا این یه حقیقته 

کمک کنید بهم چی کار کنم با خواهرم کسی که بیشتر از جونم میخامش اینجوری برخورد میکنه باورتون میشه آخه رفتارمون تا قبل توی فامیل زبون زد همه بود اما الان تا این حد بی احساس شده آخه من چیکار کنم 

کسیو ندارم که بهش تکیه کنم فقط خداست و خواهرم حتی با مامان اونقدر راحت نیستم حالا چیکار کنم؟؟

#با خدا باش_ پادشاهی کن# 😍😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

باهاش حرف بزن.وادارش کن حرف بزنه. ببین دلیل ناراحتیش چیه؟ شاید مشکلی داره یاغصه ای اذیتش میکنه

❣️پروفایلم عکس خودمه ور ندارید لطفا❣️تنهایی هام رو با گلدوزی پُر میکنم و به رویاهام نقش میزنم🙃🪷بقیه امضا👇اونجا که حمید عسکری میگه: هیچکی مثه من تورو دوس نداره اینو از تو چشام میتونی بخونی،تو بودی جونم و عمرم و کسی که میخواستمو قسمِ راستمو که میخوای بدونی🥺💔* به چشمانم نگاه کرد وگفت؛ بگو دوباره به این جهان بازخواهیم گشت ومرا...حتی اگر درختِ گیلاسی آفریده شده باشم باز خواهی شناخت😔💔* یه چی بگم همین الان یادم اومد یادش بخیر سریال  چار خونه رو بچگیام میدیدم ساعت ۱۱ از شبکه سه پخش میشد،مامانم میگفت برو بگیر بخواب بچه دیروقته ولی مگه میشد همه ببینن من نه؟ یادمه شنبه ( جواد رضویان) با این حلبای روغن و یه چوب و چن تا نخ گیتار درست کرده بود منم پیله کرده بودم به بابام که باید واسم درست کنی😅😂تهش رفت یه دونه از این اُرگا واسم خرید گفت اونو بیخیال شو دختر ولی من هنوز فک میکنم به اون حلب روغن و این اهنگ قیسمت نَمیشه اینگار 🙂 یااونجا که میگفت هینگااامه هینگامه😁😥.میدونید ولی هیچ وقت قسمت نشد اونی که باید🙃}}}}* 🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️یه چیزی میگم اینو ازمن کاش یادت باشه،جنگی میجنگه حتی اگه کالج پاش باشه👊✌️ 
2728

یعنی از بهمن نیومده پدرمادرشم ببینه؟چه دلی داره 

بنظرم اون سرش گرمه با دوستاش و درس و اینا توهم زیاد بهش زنگ و پیام نده چون فقط خودت کوچیک میشی برای خودت سرگرمی درست کن.

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

اونم خب گرفتاره 

هرکسی بالاخره زندگی خودشو داره 

شما هم احساسی هستی

لطفا... تتلیتی ها .اونایی ک طرفدار تتلو ان .اونایی ک شعراشو دوس دارن .اونایی ک قیافشو دوست دارن 😐😐😐😐😐😐😐نه منو ریپلای کنن ن لایکم کنن .ن تاپیکم بیان .مرسی اه .😐😒😒😒😒
باهاش حرف بزن.وادارش کن حرف بزنه. ببین دلیل ناراحتیش چیه؟ شاید مشکلی داره یاغصه ای اذیتش میکنه

به زور باهام توی فضای مجازی حرف میزنه آخه خسته شدم دیگه اصلا چرا اینجوری میکنه خب ؟؟

اگه هر کی غیر خواهرم بود تا الان صد بار دیگه گذاشته بودنش کنار اما با تک خواهرم چه کنم که نفسم به نفسش بنده

بچه ها بیاین تو رو خدا من موندم حالم خیلی بده

بهش پیام بده و بگو دلت شکسته...عزیزم اون الان تنهاست و درس و مشکلات داره و دوری آدم رو سرد  میکنه وقتی ببیندت  درست میشع ..ولی خوب بعد ازدواج بازم فاصله ایجاد میشه ..شما هم سعی کن خودتو باچیزی مشغول کنی 

یعنی از بهمن نیومده پدرمادرشم ببینه؟چه دلی داره  بنظرم اون سرش گرمه با دوستاش و درس و اینا توه ...

نه بخدا نیومده آخه مگه میشه فراموشش کنم خواهرمه خواهرم خیلی دوسش دارم اما اصلا انگار حالیش نیس

رفتارش با پدر و مادرت هم تغییر کرده؟

آخه چرا این همه مدت دوری... 

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
نه بخدا نیومده آخه مگه میشه فراموشش کنم خواهرمه خواهرم خیلی دوسش دارم اما اصلا انگار حالیش نیس

خیلی سرش گرمه فعلا

فراموشش نکن خودتو سرگرم کن دیر به دیر زنگ و اس بده

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
2706