2737
2734
عنوان

دامادِ قزوینی🙃

455 بازدید | 11 پست

دوستان عزیز داریم با قزوینی ها وصلت میکنیم و آقا داماد قزوینی هستن

دوستان، قزوینی ها چجور آدمایی هستن؟

رسم و رسومشون توی جهیزیه و مراسم عروسی چجوریه؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایین

شکوفه های زندگی من، عزیزای دلم، ثروت و امیدای دل مامان نیایش، دختر قشنگ و معصوم من، یاسمین زیبا و پسر خوش اخلاق و نازم، محمد یاسین دلبرم مادر فداتون، تا ابد بمونین برام😘🥰😍

ی کوچولو خسیس

فقط ی کووووچوووولو

دیدی که سخت نیست... تنها بدون من؟دیدی که صبح می شود... شب ها بدون من؟این نبض زندگی... بی وقفه می زند...! فرقی نمی کند... بامن...بدون من...!دیروز گرچه سخت... امروز هم گذشت... طوری نمی شود... فردا بدون من...!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مال کجای قزوینن؟ حاجی آباد؟

اصالتا بوئین زهرایی هستن

شکوفه های زندگی من، عزیزای دلم، ثروت و امیدای دل مامان نیایش، دختر قشنگ و معصوم من، یاسمین زیبا و پسر خوش اخلاق و نازم، محمد یاسین دلبرم مادر فداتون، تا ابد بمونین برام😘🥰😍
خخخ..یاد چی ما افتادیم...ذهنمون خرابه

چی عزیزم؟

2738
ی سرچ بزن بخون ملتو بجون هم ننداز🥰🤣🤣

😂😂😂 استارتر نزار این کاربریمون بترکه!!!!!!

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤
😂😂😂 استارتر نزار این کاربریمون بترکه!!!!!!

عزیزم مگر من چی گفتم🤕