2726
عنوان

ایا من ادم بی ارزشی هستم

498 بازدید | 57 پست

من ی بیماری دارم ب اسم بوردرلاین خدایی هر کسی نمیتونه تحملش کنه ۱۹ سالمه ن شوهر دارم نه دانشگاه رفتم

مادرم میاد میگه عمرت هدر رفته من رتبه هام ب هر چیزی میخورد جز پزشکی تربیت معلم و پیرا حتی بهترین دانشگاه ها هم میاوردم

ولی مادرم مگیه نمیخواد بری این رشته ها ما خودمون بهت مول میدیم لازم نیس بری مرستار بشی زیر مردمو تمیز کنی یا معلم بشی ک اخرش چندرغاز بیاد دستت

ایا الان دختر عموم ک ۱۹ سالشه و چهار تا بچه داره از من بهتره؟

ایا اللن دستم تو جیب بابامه بده؟

ایا من خاک تو سرم؟ 

ایا دختر عموهام حق دارن به من فخر فروشی کنن؟

ایا من لیاقت اینقدر تیکه رو دارم؟

ایا من ابروی خانوادم  رو بردم

چقدر اسم بیماریت باکلاسه ..چی هست حالا

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بع نظرم مشکل از طرز فکر مادرته

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .

دختر عموت ۱۹سالشه ۴تا بچه دارع؟!😑

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///

این بیماری چی عست؟ نه عزیزم مادرت زن کم عقلی هست ببخش رک میگم 

دی شیخ باچراغ همی گشت گرد شب / که از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست . گفتند یافت می نشود جسته ایم ما/ گفت انکه یافت می نشود آنم ارزوست 

والا مامانت از خداش باشه دخترش معلم یا پرستار بشه.مگه قراره همه پزشک بشن.

بعدش هم هنوز سنت کمه کلی فرصت داری 

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت

پرستار زیر مردمو تمیز نمیکنه ها طرز فکرارو تغییر بدین لطفا

ولی در کل خیلی خوبه ی مهارت یا حرفه حالا ن حتما رشته ی دانشگاهی داشته باشی

حوصلت سر نمیره

There is GOD💚💚💚   ..                                               
2706